Polecamy

Henryk Kuźniak - pamiętnik znaleziony... na Ursunowie w szufladzie jego biurka

Henryk Kuźniak? Ja Go znam i Wy też... Znacie na pewno filmy "Vabank" czy "Seksmisja" i wiele innych, do których to właśnie Henryk Kuźniak napisał tak świetną muzykę którą właściwie codziennie się gdzieś słyszy...

więcej...

Facebook

 
 

Dla kogo jest portal Babcia Polka ?

     Zanim Babcia stała się  Babcią,  była specjalistką w konkretnej branży. Jej wiedza i doświadczenie to wielki skarb,  którym może dzielić się w tym portalu. Może doradzać innym babciom. Może też sama szukać pomocy, zadawać pytania, zwierzać się, opowiadać o wnuczkach  i wspominać czasy, gdy modą mini szokowała swoje babcie.  

Jeśli wiesz - napisz!

Siłownia dla babci
Instruktorka klubu, do którego chodzę na zajęcia jogi, namawia mnie abym wzmocniła swoje mięśnie ćwicząc na siłowni. Zastanawiam się, czy jest to dla mnie odpowiednia rada. Skończyłam 71 lat i co prawda od młodości gimnastykuję się ale nigdy nie byłam na siłowni. Czy ćwiczenia wykonywane na różnych przyrządach nie będą dla mnie zbyt obciążające?

Halina

Kwiaty na smog
Pewnie nie jestem jedyną osobą, która wobec smogu czuje się bezradna. Bardzo mnie denerwuje to uczucie. Chciałabym móc coś zrobić aby go ograniczyć. Podobno niektóre gatunki roślin doniczkowych pomagają oczyszczać powietrze. Czy to prawda i jakie są to rośliny?
Anna K.

znasz odpowiedź? napisz do redakcji!

Przesyłajcie nam Wasze teksty, mile widziane komentarze do opublikowanych już tekstów

redakcja@babciapolka.pl

Babcia Polka ma telefon komórkowy
+48 602624790