Polecamy

Siatkówczak – najczęstszy nowotwór oczu u dzieci. Jak go rozpoznać?

Siatkówczak (retinoblastoma) to najczęstszy złośliwy nowotwór wewnątrzgałkowy, występujący u małych dzieci w wieku do 5 lat. Europejskie statystyki podają, że na siatkówczaka choruje ok. 10 na milion dzieci w tym wieku (w naszym kraju każdego roku diagnozuje się go u ponad 20 małych pacjentów).

 więcej...

Facebook

 
 

Dla kogo jest portal Babcia Polka ?

     Zanim Babcia stała się  Babcią,  była specjalistką w konkretnej branży. Jej wiedza i doświadczenie to wielki skarb,  którym może dzielić się na łamach tego portalu. Może doradzać innym babciom. Może też sama szukać pomocy, zadawać pytania, zwierzać się, opowiadać o wnuczkach  i wspominać czasy, gdy modą mini szokowała swoje babcie.  

Jeśli wiesz - napisz!

Piwo 0%

Powszechnie reklamowane. Mój wnuczek (l 10) poprosił mnie żeby mu kupić bo mama mu pozwala pić. Odmówiłam. Czy miałam rzcję?

Babcia Karolina

Zasypianie

Czasem mam problem z zaśnięciem. Nie mogę wykryć co mi przeszkadza w zapadnięciu w sen. Chciałabym wiedzieć, czy istnieje spis potraw (względnie produktów spożywczych), które utrudniają zasypianie. O mocnej herbacie i czarnej kawie wiem, więc nigdy nie pije tych napojów po południu.
Kamila

znasz odpowiedź? napisz do redakcji!

Przesyłajcie nam Wasze teksty, mile widziane komentarze do opublikowanych już tekstów

redakcja@babciapolka.pl

Babcia Polka ma telefon komórkowy
+48 602624790