Polecamy

O szczepieniach bez uprzedzeń

Nie znamy świata bez szczepionek. Tylko z opisów wiemy jak często i poważnie dzieci chorowały na ospę wietrzną czy koklusz, ile tragicznych skutków pozostawiała po sobie błonica, różyczka, polio... Dzisiaj przed chorobami tymi (oraz wieloma innymi) chronią szczepienia, lecz wirusy wywołujące choroby zakaźne ciągle występują w przyrodzie, dlatego szczepienia nadal są ważne.

 więcej...

Facebook

 
 

Dla kogo jest portal Babcia Polka ?

     Zanim Babcia stała się  Babcią,  była specjalistką w konkretnej branży. Jej wiedza i doświadczenie to wielki skarb,  którym może dzielić się na łamach tego portalu. Może doradzać innym babciom. Może też sama szukać pomocy, zadawać pytania, zwierzać się, opowiadać o wnuczkach  i wspominać czasy, gdy modą mini szokowała swoje babcie.  

Jeśli wiesz - napisz!

Piwo 0%

Powszechnie reklamowane. Mój wnuczek (l 10) poprosił mnie żeby mu kupić bo mama mu pozwala pić. Odmówiłam. Czy miałam rzcję?

Babcia Karolina

Zasypianie

Czasem mam problem z zaśnięciem. Nie mogę wykryć co mi przeszkadza w zapadnięciu w sen. Chciałabym wiedzieć, czy istnieje spis potraw (względnie produktów spożywczych), które utrudniają zasypianie. O mocnej herbacie i czarnej kawie wiem, więc nigdy nie pije tych napojów po południu.
Kamila

znasz odpowiedź? napisz do redakcji!

Przesyłajcie nam Wasze teksty, mile widziane komentarze do opublikowanych już tekstów

redakcja@babciapolka.pl

Babcia Polka ma telefon komórkowy
+48 602624790