ZAPROSZENIA
Zapraszamy do fotozabawy - "Polacy w dawnej pracy" ( Konkurs )
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 23 października 2021 17:56

"Polacy w dawnej pracy" - kolejna edycja fotograficznej zabawy dla osób w wieku 50+

Pewnie świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, że życie zawodowe Polaków zmieniło się diametralnie w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Naszym celem jest ukazanie tych zmian za pomocą pamiątkowych fotografii. Nie jesteśmy jednak w stanie zrobić tego bez Was. Dlatego liczymy na waszą pomoc, która będzie polegała na wysłaniu zdjęć z dawnego stanowiska pracy.

Więcej…
 
Blue City zaprasza - Niezwykła przygoda w świecie starożytności
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 23 października 2021 17:21

Niezwykła przygoda w świecie starożytności

Jakie tajemnice krył starożytny Rzym? Kim byli gladiatorzy? Jaką władzę miał cesarz? Jak ubierali się Rzymianie? Na czym polega rzymski system liczb? Zapraszamy dzieci na wyjątkową, interaktywną wystawę edukacyjną, podczas której poznają historię i zabytki tego miasta.

Więcej…
 
Zapraszamy na Festiwal polskiego rocka z klimatem lat 80' i 90'
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 12 października 2021 13:55

Zadzwońcie po milicję! Festiwal polskiego rocka z klimatem lat 80' i 90'.

Jest to rockowy festiwal nasycony klimatem tamtych czasów.

Więcej…
 
Litwa zaprasza - Tej jesieni Litwa oferuje 10 000 darmowych noclegów
Wpisany przez S.Z.   
środa, 15 września 2021 11:20

Tej jesieni Litwa oferuje 10 000 darmowych noclegów: Nowa kampania turystyczna prowadzona przez 500 miejsc noclegowych Kaunas Town Hall, © Andrius Aleksandravičius

Prawie 500 litewskich podmiotów oferujących krótkoterminowe zakwaterowanie połączyło siły z Ministerstwem Gospodarki i Innowacji oraz Lithuania Travel, krajową agencją rozwoju turystyki, w ramach nowej kampanii turystycznej: turyści, którzy zatrzymają się w kraju na trzy lub więcej nocy, otrzymają jedną noc gratis. 10 000 zarejestrowanych niezależnych turystów otrzyma bezpłatną noc w obiekcie noclegowym o wartości nieprzekraczającej 65 EUR, aby móc zwiedzać kraj przez jeden dodatkowy dzień.

Więcej…
 
Rozgość się w sieci, jesteś u siebie! - zapraszamy na bezpłatny kurs online dla osób 60+
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 14 września 2021 09:24

Rozgość się w sieci, jesteś u siebie!

Startuje nabór do bezpłatnego kursu online dla osób 60+

Więcej…
 
Centrum Medyczne Damiana zaprasza na bezpłatną fizjoterapię dla pacjentów z powikłaniami po Covid-19
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 31 sierpnia 2021 10:33

Bezpłatna fizjoterapia dla pacjentów z powikłaniami po COVID-19 w Centrum Medycznym Damiana

Od 10 sierpnia 2021 r. w Centrum Rehabilitacji Damiana przy ul. Cybernetyki 7b w Warszawie Pacjenci mogą skorzystać z usług medycznych w ramach „Programu polityki zdrowotnej w zakresie fizjoterapii u pacjentów z powikłaniami po przebytym zachorowaniu na COVID-19”. Pacjenci mogą skorzystać ze świadczeń nieodpłatnie ze względu na finansowanie programu ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. O szczegółach opowiada Jacek Jarosiński, fizjoterapeuta z Centrum Medycznego Damiana.

Więcej…
 
Zapraszamy do - Nowego, ciekawego miejsca dla dzieci na mapie Warszawy
Wpisany przez S.Z.   
czwartek, 13 maja 2021 20:49

Nowe, ciekawe miejsce dla dzieci na mapie Warszawy

Nowe fantastyczne miejsce dla dzieci na mapie Warszawy! Amazing Kids Academy to przestrzeń rozwijania dziecięcych pasji, kreatywnych zajęć, świetniej zabawy, nauki i spotkań z przyjaciółmi.

Więcej…
 
Świętuj urodziny Pragi z Muzeum Warszawskiej Pragi Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
środa, 10 lutego 2021 14:07

Świętuj urodziny Pragi z Muzeum Warszawskiej Pragi

373 – tyle świeczek powinno pojawić się w tym roku na torcie urodzinowym dzielnicy Praga. Z tej okazji Muzeum Warszawskiej Pragi zaprasza do wirtualnego świętowania. W programie m.in. wykład o gwarze warszawskiej, bezpłatne warsztaty dla rodzin i lekcje muzealne dla szkół.

Więcej…
 
Atrium Promenada zaprasza... Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 14 maja 2019 07:55

Atrium Promenada zaprasza...

Szanowni Państwo,

od 1 kwietnia 2019 w Centrum Handlowym Atrium Promenada działa Piąty Wymiar – Twórcza Przestrzeń Promenady, otwarty dla każdego i na każdą formę aktywności. To miejsce spotkań i wspólnego spędzania czasu w wartościowy sposób. Odbywają się tu regularne warsztaty, zajęcia twórcze i sportowe oraz szereg innych, zróżnicowanych przedsięwzięć, wspierających rozwój, rozbudzających zainteresowania, zapewniających dobre samopoczucie.

Więcej…
 
Akademia Kulinarna Whirpool w Warszawie zaprasza na warsztaty kulinarne Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 03 maja 2016 08:33

Kolorowe warsztaty w Akademii Kulinarnej Whirlpool w Warszawie


Warsztaty kulinarne odbywają się cyklicznie co sobotę w godzinach popołudniowych lub porannych. Prowadzone są przez prawdziwych entuzjastów kuchni, którzy chcą się dzielić miłością do jedzenia i edukować w zakresie świadomego odżywiania. Nasze warsztaty kulinarne to nie tylko kurs gotowania, ale też doskonała okazja do zabawy i odstresowania się z dala od codziennych obowiązków, z kieliszkiem dobrego wina i w doborowym towarzystwie.

Więcej…