ZAPROSZENIA
Zapraszaamy do Łodzi na wystawę i warsztaty "Przytul Polskę" Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 maja 2018 09:13

Przytul Polskę

Jak rozmawiać z dziećmi o Polsce? Co składa się na nasze wyobrażenie kraju: język, symbole, krajobrazy, historia, kuchnia? Czy w czasach globalizacji tożsamość narodowa ma jeszcze znaczenie? Co warto pielęgnować i przekazywać dalej? Na te i inne pytania wystawa “Przytul Polskę” nie odpowie. W każdym razie nie wprost.

Więcej…
 
Od dziś 15 maja będziemy obchodzili jako ogólnopolski Dzień Opiekuna Osób Starszych - zapraszamy do konsultacji Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 15 maja 2018 11:59

Dzień opiekuna osób starszych, czyli jak docenić niewidzialnych bohaterów

Pielęgniarki, opiekunowie medyczni – wszyscy oni mają swoje święto. Jednak jest jeszcze jedna grupa ludzi, o których mówi się niewiele, a ich poświęcenie oraz wkład w życie seniorów jest nieoceniony. Stąd pomysł, by 15 maja obchodzić ogólnopolski Dzień Opiekuna Osób Starszych. Tego dnia Akademia Opiekunów oferować będzie darmowe konsultacje dla wszystkich zainteresowanych.

Więcej…
 
Almatur zaprasza na rozśpiewane wakacjie z Iwoną Węgrowską Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
środa, 14 marca 2018 07:57

ROZŚPIEWANE WAKACJE Z IWONĄ WĘGROWSKĄ

Większość młodych ludzi marzy o sławie, a najwięcej spośród młodych artystów myśli o karierze wokalnej. Jak grzyby po deszczu pojawiają się w Internecie filmiki ze śpiewającymi nastolatkami, a w telewizji triumfują programy typu talent show, w których występują wschodzące muzyczne gwiazdy. A gdyby tak w wakacje podszlifować swój warsztat pod okiem doświadczonej wokalistki?

Więcej…
 
Almatur zaprasza do zapoznania się ze swym najnowszym katalogiem Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
czwartek, 18 stycznia 2018 11:49

OBÓZ Z GWIAZDAMI, CZYLI GOTUJ Z PASCALEM I GRAJ Z JULIĄ WRÓBLEWSKĄ!

Wymarzone wakacje dla nastolatka to takie spędzone w towarzystwie ulubionych aktorów, wokalistów i youtuberów. Kto nie chciałby gotować z Pascalem Brodnickim, stanąć na scenie z Julią Wróblewską czy śpiewać z Iwoną Węgrowską? Almatur prezentuje nowy katalog ofertowy w którym aż skrzy się od gwiazd, a marzenia stają się rzeczywistością!

Więcej…
 
Akademia Kulinarna Whirpool w Warszawie zaprasza na warsztaty kulinarne Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 03 maja 2016 07:33

Kolorowe warsztaty w Akademii Kulinarnej Whirlpool w Warszawie


Warsztaty kulinarne odbywają się cyklicznie co sobotę w godzinach popołudniowych lub porannych. Prowadzone są przez prawdziwych entuzjastów kuchni, którzy chcą się dzielić miłością do jedzenia i edukować w zakresie świadomego odżywiania. Nasze warsztaty kulinarne to nie tylko kurs gotowania, ale też doskonała okazja do zabawy i odstresowania się z dala od codziennych obowiązków, z kieliszkiem dobrego wina i w doborowym towarzystwie.

Więcej…
 
Muzeum Ikon i Kultury Staroobrzędowców w Klasztorze w Wojnowie zaprasza... Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
niedziela, 21 czerwca 2015 20:16

OTWARCIE MUZEUM IKON I KULTURY STAROOBRZĘDOWCÓW W KLASZTORZE W WOJNOWIE

29 czerwca 2015 roku o godz. 9:30 dokonano otwarcia muzeum ikon Staroobrzędowców w kaplicy Klasztoru w Wojnowie nad jeziorem Duś.

Więcej…
 
Stajnia Kobra Park zaprasza na Kampinoskie Spotkania Jeździeckie Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
czwartek, 08 maja 2014 11:05

Stajnia Kobra Park zaprasza na Kampinoskie Spotkania Jeździeckie


Kampinoskie Spotkania Jeździeckie to sportowa, rodzinna, edukacyjna oraz cykliczna impreza łącząca towarzyskie zawody jeździeckie z piknikiem. KSJ mają przybliżyć i spopularyzować jazdę konną jako formę rekreacji ruchowej oraz stworzyć możliwość pierwszych startów w zawodach sportowych początkującym zawodnikom

Więcej…