Prezent komunijny last minute
Wpisany przez S.Z.   
czwartek, 09 maja 2019 09:14

Prezent komunijny last minute

Sezon komunijny zbliża wielkimi krokami, a wciąż brak pomysłu na prezent? Co kupić dziecku, aby prezent sprawił mu radość, ale też wyciągnął go z czterech ścian? Odpowiedź jest oczywista: rower elektryczny.

Wyjdź na świeże powietrze!

Kto jeszcze pamięta te czasy, gdy w wiosenne i letnie dni dzieci wychodziły na rowery. Nie było smartfonów ani Internetu, a każdy wiedział, gdzie są jego znajomi. Obecnie dzieci, coraz więcej czasu spędzają przed komputerami czy tabletami. Jak już wyjdą ze znajomymi, to każdy patrzy w swój telefon. Warto zatem zadbać o to by prezent komunijny nie brał w tym udziału. Idealnym rozwiązaniem jest zakup roweru elektrycznego. Dlaczego nie tradycyjnego?

Wygodnie

Na pierwszy rzut oka modele elektrycznych rowerów maki TrybEco nie różnią się niczym od tych tradycyjnych. Co zatem przemawia za ich wyborem? Jazda na nich jest dużo lżejsza. Wszystko za sprawą wspomagania elektrycznego, które można dowolnie włączać i wyłączać. Dzięki niemu oraz sile własnych mięśni można szybciej dotrzeć do punktu docelowego. Wspomaganie przyda się także podczas jazdy pod górę oraz kiedy jesteśmy już zmęczeni pedałowaniem. Rower elektryczny to także bardzo modny gadżet. Komunie były zawsze doskonałym czasem na robienie innowacyjnych i pionierskich prezentów. Dlatego w tym roku warto postawić właśnie na elektryczny rower.

Wspólne spędzanie czasu

Jeśli cała rodzina lubi spędzać czas na rowerze, to wybór roweru jako prezentu komunijnego wydaję się być oczywisty. Długie wycieczki staną się dużo bardziej przyjemne, ponieważ gdy dziecko się zmęczy, wystarczy, że włączy napęd. To umożliwi mu przejechanie dodatkowych kilometrów bez trudu. W rowerach TrybEco wspomaganie wystarczy na 50-100 km, a czas ładowania baterii to zaledwie kilka godzin. – W naszych rowerach zastosowaliśmy tak zwane inteligentne ładowarki, co oznacza, że same wyłączają się, gdy sprzęt jest już gotowy do użytku – podkreśla Tomasz Przygucki z TrybEco. Jazda na elektrycznym rowerze wręcz zachęca do dłuższych wycieczek i spędzania aktywnie czasu na świeżym powietrzu.

Prezent na lata

Elektryczne rowery to prezent na lata. Dziecko będzie mogło poznać smak rowerowych wycieczek, nauczy się spędzać czas na łonie natury, a zimą będzie odliczać czas do wiosny, by jak najszybciej pojeździć na swoim rowerze.

TrybEco to polska marka rowerów i skuterów elektrycznych, stworzona z pasji i doświadczenia Wierzymy w odpowiedzialność za miejsce, w którym żyjemy. Chcemy żyć czyściej, prościej i spokojniej. Cenimy ekologię i oszczędności. Rowery hybrydowe TrybEco — dzięki innowacyjnej baterii w piaście — wyglądają i jeżdżą jak tradycyjne, ale jeśli mamy potrzebę, możemy włączyć wspomaganie elektryczne. Liczy się dla nas oryginalny design, a w kwestii jakości nie akceptujemy kompromisów. Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, homologację europejską (EEC), Pedelec (EN15194) i są zgodne z unijnymi wymogami. TrybEco to największa na rynku oferta rowerów elektrycznych składanych. Skutery elektryczne TrybEco to doskonale przemyślane pojazdy o wyjątkowym wzornictwie. Stanowią one wyjątkową alternatywę dla transportu miejskiego.

/źródło - /