Na kolonie z... babcią! Drukuj Email
Wpisany przez kogis   
czwartek, 07 kwietnia 2011 06:06
Na kolonię… z babcią!

 

Powoli zbliża się czas wyjazdów wakacyjnych, to właśnie teraz trwają narady rodzinne gdzie wysłać dziecko, czy na wyjazd sportowy, czy artystyczny, a może zwykłe kolonie wypoczynkowe?
altOferta wyjazdów dziecięcych jest imponująca, od maluchów (niektórzy organizatorzy proponują już specjalnie krótkie wyjazdy dla pięciolatków) po młodzież maturalną.

 

KOGIS chce Państwu przedstawić niezwykłą propozycję wyjazdu malucha na kolonie… z babcią lub dziadkiem. Tego jeszcze nie było – zdarzają się wyjazdy z mamą i tatą, ale tylko my wpadliśmy na pomysł, że wyjechać na kolonię można także ze starszym pokoleniem :).

Obóz jest przeznaczony dla dziecka w wieku 5-10 lat oraz dorosłego – babci lub dziadka, wiek – bez ograniczeń. Odbędzie się w Czaplinku – uroczej małej miejscowości turystycznej położonej na pojezierzu drawskim, otoczonej lasami i licznymi jeziorami. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje turystyczne, które będziemy zwiedzać podczas wycieczek.

Czym się taki wyjazd różni od zwykłych wczasów? Na obozie będzie obecna specjalna kadra, która będzie zajmowała się dziećmi przez kilka godzin dziennie, prowadziła program zarówno oddzielny dla babć i dziadków oraz dzieci, jak i wspólne zajęcia integracyjne. Na tym obozie będziesz mieć możliwość wypoczynku, pobycia razem z wnuczęciem, zaś dziecko bezstresowo i przyjemnie wejdzie w świat życia na kolonii, współpracy w grupie, bez wypłakiwania oczu z tęsknoty w poduszkę… Dzieciom zapewniamy m.in. wycieczki, konkursy, warsztaty artystyczne, rajdy terenowe i biegi z przeszkodami, zaś dziadkom i babciom naukę tańca, masaże, wieczorki taneczne, grillowanie, wędkowanie, rowery wodne… a do tego wszystkiego jeszcze wspólne zajęcia z maluchami.

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty zajrzyj tutaj

http://www.kogis.pl/oferta/kolonie___obozy/oboz_dla_dzieci__z_babcia_lub_dziadkiem/

Na portalu www.kogis.pl znajdą Państwo bogaty wybór kolonii i obozów dla dzieci (ponad 600 ofert), wczasów rodzinnych, atrakcji na weekendowe wiosenne zwiedzanie! Szczególnie zapraszamy na kolonie do Łeby, Czaplinka, Szklarskiej Poręby i Rabki.Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2014 14:20