Gdy bliski potrzebuje opieki...
Wpisany przez S.Z.   
czwartek, 01 listopada 2018 09:46

Gdy bliski potrzebuje opieki...

Gdy bliski potrzebuje opieki na stałe bardzo często musimy przeorganizować nasze życie. Stajemy w nowej roli – opiekuna, który jest odpowiedzialny za stan zdrowia i jakość życia drugiej osoby. Czas, który poświęcamy bliskiej osobie, wymaga od nas wiele uwagi i empatii. Sprawmy, aby były to dobre chwile, które będą niosły również te miłe wspomnienia. Marka Over Clean szczególnie troszczy się o seniorów i osoby, które sprawują nad nimi opiekę. To z myślą o nich powstała seria niezawodnych i skutecznych produktów, które wpływają na polepszenie warunków życia osób starszych.


 

Czynności pielęgnacyjne, zachęcanie do aktywności fizycznej, przygotowywanie posiłków to tylko kilka z pośród wielu zadań opiekuna. Należą do nich również prace porządkowe. Sprawując opiekę nad osobą starszą wiemy jak bardzo ważna jest czystość, w pomieszczeniach, w których przebywa. Często my również korzystamy z tych przestrzeni.
Procesy starzenia są nieubłagalne, a w raz z nimi pojawiające się wstydliwe dolegliwości. Często opiekun musi zmierzyć się z nieprzyjemną wonią przy myciu czy zmianie pampersa. Niestety trudniej jest znieść zapach jaki unosi się nad przesiąkniętym moczem fotelem, krzesłem czy kanapą. To samo dotyczy pościeli i odzieży, której często nie pomaga pranie. Jak sobie poradzić z pozbyciem się zapachu moczu z tkanin i innych powierzchni? Chcąc poprawić jakość i komfort naszego wspólnego życia postawmy na produkty dedykowane i przyjazne osobom starszym i ich rodzinom. Najlepiej jeśli będą to produkty naturalne i ekologiczne, które skutecznie usuwają wszelkie plamy pochodzenia organicznego, a w tym mocz oraz pochłaniają nieprzyjemne zapachy. Po ich użyciu nasz dom będzie odświeżony, pachnący, a my będziemy czuli się w nim komfortowo i bezpiecznie.

Bezpieczne środki czystości przyjazne dla rodziny

Wróć do natury i ciesz się tym, co może Ci ona zaoferować. Jeżeli poszukujesz produktów czystości, które są przyjazne dla osób starszych, a przy tym są bezpieczne dla środowiska Seria Over Clean została stworzona z myślą o Tobie! Są to środki czystości biodegradowalne i całkowicie bezpieczne zarówno dla dzieci, osób starszych, zwierząt jak i natury. Po ich użyciu Twój dom będzie odświeżony, a w powietrzu będzie unosił się ich delikatny zapach.

URINE FREE OVER CLEAN – NATURALNY ŚRODEK CZYSTOŚCI

URINE FREE OVER CLEAN to skuteczny i w 100 proc. biodegradowalny, bioenzymatyczny i ekologiczny środek czystości. Jest całkowicie bezpieczny - może być stosowany w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci i osoby starsze. W sposób trwały usuwa plamy i neutralizuje zapach moczu oraz innych zabrudzeń pochodzenia organicznego tj. kawy, trawy. W swoim składzie zawiera bioenzymy, które działają bezpośrednio na kryształki kwasu moczowego, usuwają zabrudzenia oraz niwelują nieprzyjemny zapach uryny. W kontakcie ze skórą nie alergizuje i nie powoduje podrażnień. Usuwa zabrudzenia z wszelkiego rodzaju powierzchni np. z dywanów, materacy, tkanin, tapicerek, ubrań, ręczników, pościeli, podłogi, glazury, ceramiki itp. Produkt występuje w dwóch wersjach zapachowych: uniwersalnym i migdałowym.

Dlaczego warto stosować produkt URINE FREE?

• Dzięki innowacyjnej formule produkt działa szybko i skutecznie. Doskonale radzi sobie z trudnymi do usunięcia plamami pochodzenia organicznego. Działa nie tylko powierzchniowo, ale i wnika w głąb zabrudzenia.
• Niezależnie od powstania plamy doskonale neutralizuje przykre zapachy z moczu, kału, wymiocin, trawy, kawy itp.
• Niejonowe środki powierzchniowo czynne usuwają plamy ze wszystkich powierzchni i jednocześnie zapobiegają zaleganiu i powstawaniu brudu.
• Praktyczne opakowanie z atomizerem ułatwia rozprowadzanie produktu na wybrana powierzchnię.

Pojemność:
URINE FREE 250 ml – 26,99 zł
URINE FREE 700 ml – 63,99 zł
URINE FREE 5 litrów – 355,99 zł

NOVITAS OVER CLEAN – NATURALNY NEUTRALIZATOR ZAPACHU

NOVITAS OVER CLEAN to wysokiej jakości odświeżacz powietrza w sprayu, który dzięki zawartym molekułom szybko i skutecznie pochłania i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dzięki swojej innowacyjnej technologii, produkt skutecznie absorbuje nieprzyjemna woń, pozostawiając w pomieszczeniu długotrwały i przyjemny efekt kwiatowej świeżości. Preparat doskonale nadaje się do neutralizowania zapachów w domu, biurze czy też wnętrzu samochodu.
Pojemność:
NOVITAS 250 ml – 21,50 zł

Neem All Clean OVER CLEAN – naturalny, ekologiczny koncentrat do mycia podłóg

Neem All Clean OVER CLEAN to skuteczny i ekologiczny płyn do mycia podłóg. Doskonale usuwa zanieczyszczenia i zabrudzenia z wszelkiego rodzaju podłóg, pozostawiając w pomieszczeniu przyjemny i świeży zapach. Naturalny środek czystości przeznaczony do mycia powierzchni lakierowanych, ceramicznych, z tworzyw sztucznych, kamienia, podłóg drewnianych oraz paneli podłogowych. Dzięki unikatowej formule nadaje czyszczonym powierzchniom połysk i blask, nie pozostawiając smug. Jest bezpieczny i bardzo wydajny. Receptura produktu oparta jest jedynie o naturalne składniki czynne takie jak: olejek z drzewa neem, olejek sosnowy, olejek cytrynowy. Po umyciu podłóg zalecane jest ponowne wykorzystanie do np. podlewania roślin w ogrodzie jak i w domu.

• Dzięki zawartości naturalnego olejka pozyskiwanego z „drzewa neem” produkt posiada właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe. Dodatkowo posiada działanie repelencyjne i odświeżające. Nadaje blasku i połysku różnego rodzaju powierzchniom podłogowym.
• Dodatek olejku sosnowego eliminuje zanieczyszczenia oraz pielęgnuję czyszczone powierzchnie. Ma przyjemny i świeży zapach, który na długo utrzymuje się w pomieszczeniu.
• Zawartość olejka cytrynowego ma działanie przeciwbakteryjne i pozostawia długotrwały zapach i efekt świeżości.
Pojemność:
Neem All Clean 1 litr – 33,99 zł
PRODUKT POLSKI
Więcej informacji: www.over-clean.pl

/źródło - /

Poprawiony: czwartek, 01 listopada 2018 09:56