Uwolnij swoją kreatywność i baw się... światłem
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 11 września 2018 18:05

Uwolnij swoją kreatywność i baw się światłem z nowymi lampami Philips Hue Play i Signe

Philips Hue – najbardziej rozwinięty zintegrowany system oświetlenia na świecie jest teraz jeszcze lepszy

Eindhoven, Holandia – Firma Signify (Euronext: LIGHT), światowy lider oświetlenia, wprowadziła do rodziny Philips Hue dwa nowe, eleganckie elementy, dzięki którym stworzysz niesamowitą atmosferę.

„Nasze najnowsze lampy umożliwiają wyjątkową personalizację oświetlenia. Dzięki nowościom Philips Hue Play i Philips Hue Signe w każdej sytuacji stworzysz odpowiednią atmosferę i bez przeszkód zanurzysz się w świecie gier lub muzyki”, mówi Jasper Vervoot, Dyrektor ds. Marketingu i Zarządzania Produktem w Dziale Systemów i Opraw Oświetleniowych dla Domu w Signify.

Nowy wymiar rozrywki
Philips Hue Play to kompaktowa, wszechstronna oprawa oświetleniowa, dzięki której stworzysz niezwykłe kompozycje świetlne. Zapewnia efekt rozproszonego światła i może być ustawiona przy telewizorze poziomo, pionowo lub podświetlać go z tyłu. Umiejscowiona na podłodze, półce lub szafce zapewni doskonałe oświetlenie akcentowe, a jej elegancka konstrukcja umożliwi wtopienie się w każde otoczenie. Listwy są dostępne w kolorze czarnym i białym, idealnie dopasowują się do każdego wnętrza i gustu.

Philips Hue Play jest gotowy do użycia już po podłączeniu do zasilania, a po połączeniu z mostkiem i aplikacją możliwa jest jego personalizacja. Możesz wybierać spośród 16 milionów różnych kolorów, aby stworzyć idealną atmosferę na każdą okazję. Możesz także zsynchronizować ją z domowym systemem rozrywki. Poczujesz się jak w kinie nie ruszając się z kanapy albo wprowadzisz zupełnie nowy poziom immersji w grach. A może chcesz odtworzyć kolory tropikalnych wakacji w swoim domu? Z Philips Hue Play wszystko jest możliwe.

Dzięki aplikacji Hue Sync dla komputerów stacjonarnych i Mac z najnowszymi aktualizacjami oprogramowania, możesz stworzyć jeszcze głębsze doznania świetlne. Synchronizacja z systemem rozrywki wzbogaci każdą grę i zapewni wyjątkową atmosferę podczas oglądania telewizji i filmów.

Specjalnie zaprojektowana wtyczka daje możliwość połączenia trzech elementów Philips Hue Play i podłączenie ich wszystkich tylko do jednego gniazda zasilania.

Philips Hue Play miała premierę na imprezie Gamescom w Niemczech na stoisku Razer, 21 sierpnia 2018 przed oficjalnym wprowadzeniem na rynek podczas IFA 2018.

Pomaluj ściany światłem
Nowe lampy Philips Hue Signe to kolejny elegancki dodatek do linii produktów Hue. Zostały zaprojektowane tak, aby dawać efekt pośredniego światła w bieli lub kolorze i umożliwić pomalowanie Twoich ścian światłem. Smukły wygląd lamp sprawia, że idealnie wyglądają ustawione obok telewizora. Możesz ich użyć, aby zaakcentować wybrany fragment pomieszczenia lub rozjaśnić przestrzeń – stworzyć idealną atmosferę na każdą okazję. Aby jeszcze zwiększyć głębię doznań, połącz oświetlenie z ulubionymi elementami systemu rozrywki przy pomocy aplikacji Hue Sync.

Philips Hue Signe zadziała już po podłączeniu do prądu. Możesz też połączyć lampę z mostkiem i korzystać ze wszystkich opcji ekosystemu Hue przez aplikację Philips Hue.

Informacje na temat produktu
Philips Hue Play będzie dostępny w przedsprzedaży w Europie od połowy października, a w wybranych krajach już od 20 sierpnia. Philips Hue Play jest dostępny w wersji pojedynczej (305,00 PLN) lub podwójnej (559,00 PLN).

Philips Hue Signe będzie dostępny w Europie od września, w formie lampy biurkowej (735,00 PLN) i podłogowej (1169,00 PLN).

Aby uzyskać więcej informacji na temat nowych produktów Philips Hue odwiedź www.meethue.com.

Signify N.V. to nowa nazwa spółki Philips Lighting N.V., macierzystej firmy ogólnoświatowej grupy Philips Lighting. Nazwa Philips Lighting Poland sp. z o.o. zostanie zmieniona z początkiem roku 2019.

/źródło - /