Organizujesz wieczór panieński? PDF Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:20

Organizujesz wieczór panieński? Oto idealny przepis na weekend w mieście!

Ostatnia noc wolności i impreza w obecnym stanie cywilnym. Weekend, który jest swoistym rytuałem przejścia – to doskonała okazja na spędzenie czasu z przyjaciółmi. Stworzenie doskonałego planu od A do Z zapewni wspomnienia na wiele lat, a Panna Młoda będzie w siódmym niebie.

Pozwól poczuć się wSPAniale

Po całym tygodniu w pracy i przy nagromadzonym stresie kumulującym się podczas organizowania ślubu Panna Młoda zasługuje na chwilę oddechu. To ona ma być gwiazdą tego wyjazdu i czuć się jak królowa. Doskonałym pomysłem byłoby zorganizowanie seans w SPA i zabierzcie potem na kolację. Kluczem do idealnego wyjazdu jest odpowiedni dobór hotelu. Należy zwrócić uwagę na aspekty, które są dla Was ważne, takie jak standard pokoi, możliwość całodobowego zameldowania w obiekcie, późniejszego wymeldowania, czy dostęp do hotelowego parkingu, który znacznie usprawni zostawienie samochodu w mieście. Idealny hotel musi być nie tylko blisko wszystkich atrakcji oferowanych w mieście, oferować smaczne jedzenie, ale najlepiej, aby posiadał swoje centrum Wellness. W hotelu Novotel Kraków Centrum działa In Balance by Novotel Wellness, w którym można spędzić wspólnie czas na basenie, w jacuzzi i saunie. Na relaksujące śniadanie wybierzcie się na krakowski Kazimierz. To tutaj powstaje coraz więcej klimatycznych knajpek z wyśmienitym jedzeniem, gdzie można zacząć dzień w stylu slow.

Miasto, które żyje nocą

Był taki moment w historii Krakowa, w którym był on miastem z największą ilością barów w Europie. Nie bez powodu właśnie tu na imprezy przyjeżdżali i przyjeżdżają turyści z całego kontynentu. To miasto obfituje w wydarzenia, na których można wyśmienicie się bawić. W sierpniu można udać się na wydarzenie, na którym zaśpiewają takie gwiazdy jak Dawid Podsiadło, Kortez, czy Organek. Zahaczyć o kluby, które rozlokowane są obok Starego Miasta, a jeśli wieczór ma być spokojniejszy – posłuchać muzyki na żywo. Romantyczki podczas zapierającego dech w piersiach zachodu słońca mogą ze wzgórza św. Bronisławy, Kopca Kraka lub krakowskich Błoń puścić lampiony z panieńskim nazwiskiem Panny Młodej i życzeniami na dalsze życie.

Kajakiem po Wiśle

Wypoczynek wypadałoby wzbogacić o odrobinę sportu, a co może być lepsze na lato niż kajaki? Sport, który uprawiać może każdy, jest bezpieczny i pozwala na odrobinę relaksu podczas jego wykonywania... To zupełnie inna forma zwiedzenia wyjątkowego miastka jakim jest Kraków. Może któraś z Was okaże się najlepszą kajakarką? Płynąc po rzece można podziwiać zarówno wszystkim znane zabytki, zobaczyć jak teraźniejszość zlewa się z przeszłością oraz wyśmienicie bawić się spędzając czas ze znajomymi. Kajaki dostępne są dla gości hotelu Novotel Kraków Centrum, który znajduje się niedaleko turystycznej, jak i imprezowej części miasta.

/źródło - /