Nowy sekret Ani Starmach: kapsułki Vizir 3w1
Wpisany przez S.Z.   
niedziela, 15 lipca 2018 19:30

Nowy sekret Ani Starmach: kapsułki Vizir 3w1

Ania Starmach jest nową ambasadorką marki Vizir. W filmie, który można już zobaczyć w telewizji, jurorka programu MasterChef dzieli się swoją pasją do gotowania i uczy dzieci pieczenia muffinek. Ania dzieli się także swoim nowym sekretem: kapsułki Vizir 3w1 - to wszystko, czego jej trzeba, by utrzymać białe fartuchy w idealnej czystości.


Wakacje to idealny moment, aby odkrywać i realizować swoje pasje, próbować nowych rzeczy czy testować swoje możliwości. Jednak strach przed plamami ogranicza nas przy wyborze ulubionej odzieży. Bez względu na to, czy specjalizujesz się w kuchni włoskiej albo robieniu muffinek z kremem czekoladowym, z kapsułkami Vizir 3w1 możesz robić to co kochasz, bez obaw o plamy. Jednak zarówno dążenie do pasji, jak i poszukiwanie jej wymaga poświęceń.
Ania Starmach - nowa ambasadorka marki Vizir, doskonale zdaje sobie z tego sprawę: "Od dzieciństwa byłam zaangażowana w pracę dla rodzinnej galerii. Wtedy nie wiedziałam, że swoją przyszłość zwiążę z gotowaniem. Spędzałam wakacje pracując w restauracjach jako pomoc kuchenna i bez słowa siekałam wszystko, co wpadło mi w ręce. Wtedy okazało się, że uśmiech nie opuszcza mojej twarzy, bo odnalazłam swoje powołanie. Ciężka praca zaowocowała tym, że dziś spełniam się w zawodowym gotowaniu”.
"Moja podróż z Vizir’em była bardzo owocna. W ciągu tych 14 lat przebyliśmy wspólnie drogę od proszków, poprzez płyny, aby następnie wypuścić jednokomorowe kapsułki i wreszcie Vizir 3w1. Mogę szczerze powiedzieć, że cieszę się z mojego istotnego udziału w tworzeniu historii marki i jej podróży poprzez świat innowacji. Życzę Ani powodzenia w promowaniu produktu z którego byłem dumny przez wiele lat." - podsumowuje Zygmunt Chajzer.
Mariola Mirek, menedżer ds. komunikacji Procter&Gamble podkreśla: "Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni z wieloletniej i niesamowicie owocnej współpracy z Zygmuntem Chajzerem, który pomógł nam utrzymać Vizir jako jedną z największych marek w Polsce na przestrzeni lat. Odważnie patrzymy w naszą wspólną przyszłość z Anią Starmach.. Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z Anią, która jest wymagającą profesjonalistką i bardzo pasjonuje ją dzielenie się z innymi miłością do gotowania. Oczywiście, jej pasja, podobnie jak wiele innych, wymaga również świetnych rezultatów prania różnego rodzaju plam, które z pewnością pojawią się w międzyczasie. Mamy nadzieję, że wspólnie zainspirujemy innych do odkrywania nowych smaków i podążania za swoimi pasjami, bez obaw o plamy".
Kampania z Anią Starmach rozpoczęła się w Polsce 1 lipca 2018 r. Promocja obejmuje: 30-sekundowy spot telewizyjny, w którym Ania uczy grupę dzieci, jak przygotowywać muffinki, przy okazji robiąc trochę bałaganu, a także inne działania promocyjne.
Kapsułki Vizir 3w1 są dostępne w 4 wariantach:
• Kapsułki Vizir 3w1 Kolor
• Kapsułki Vizir 3w1 Alpejska Świeżość
• Kapsułki Vizir 3w1 Lenor – Dotyk Świeżości
• Kapsułki Vizir 3w1 Delikatny

Sugerowane ceny:
• Kapsułki Vizir 3w1 15 kapsułek: cena rekomendowana * 18,99 zł;
• Kapsułki Vizir 3w1 28 kapsułek: cena rekomendowana * 36,99 zł;
• Kapsułki Vizir 3w1 36 kapsułek: cena rekomendowana * 49,99 zł;
• Kapsułki Vizir 3w1 38 kapsułek: cena rekomendowana * 49,99 zł;
Cena w poszczególnych sklepach może się różnić.
*Rekomendacja P&G. Asortyment, espozycja produktów, ceny i promocje zależą od sprzedawców.
Więcej informacji na temat produktów Vizir dostępne na stronie: www.Everydayme.pl/dzien/vizir

/źródło - /