Bezpieczeństwo dla dziecka i wygoda dla rodziców; Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
niedziela, 17 czerwca 2018 10:29

Bezpieczeństwo dla dziecka i wygoda dla rodziców

Już od pierwszych dni życia malucha, rodzice pragną, by ich dziecko było bezpieczne, a jego sen spokojny. Chcą mieć dziecko jak najbliżej siebie, by móc czuwać przy nim przez całą noc. Jednak spanie z noworodkiem w jednym łóżku może być niebezpieczne. Właśnie dlatego został stworzony Kosz Mojżesza Shnuggle, który może być używany jako pierwsze łóżeczko dla dziecka. Kosz ten powstawał w odpowiedzi na potrzeby rodziców. Jego ostateczny kształt to wynik wielu rozmów z setkami rodziców, którzy na podstawie własnych doświadczeń, dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat tradycyjnych koszy. Tak powstał lekki, przenośny i wygodny kosz wykonany z mocnego, hipoalergicznego i łatwego do czyszczenia materiału.

 

Kosz Mojżesza Shnuggle to optymalne rozwiązanie do spania podczas pierwszych 6 miesięcy życia dziecka. Ustawiony blisko łóżka rodziców, pozwala czuwać nad bezpieczeństwem niemowlęcia oraz karmić dziecko w ciągu nocy. Jednocześnie maluszek przyzwyczaja się do spania w swoim własnym łóżeczku. Nie ma też ryzyka przygniecenia dziecka przez rodzica w czasie snu, czego obawiają się często rodzice śpiąc z dzieckiem w jednym łóżku. Kosz doskonale sprawdza się w mniejszych przestrzeniach, ponieważ zajmuje bardzo niewiele miejsca i łatwo go też przenieść z miejsca na miejsce.

Kosz Mojżesza Shnuggle jest wykonany z bardzo mocnego, hipoalergicznego i łatwego do czyszczenia materiału, znacznie bezpieczniejszego od tradycyjnych wiklinowych koszy. Nie skrzypi też podczas kołysania. Zarówno materiał wypełniający kosz, jak i materac, wykonany jest z czystej 100% bawełny, która tworzy ciepłe i przytulne wnętrze dla dziecka, już od pierwszych dni życia.

Kosz Mojżesza Shnuggle, w odróżnieniu od tradycyjnych, wiklinowych lub palmowych koszy, jest wykonany z mocnej, formowanej powłoki, która dzięki niewielkim otworom w podstawie zapewnia dziecku doskonałą wentylację. Jest on też o 10% większy od innych koszy, dzięki czemu może służyć dziecku znacznie dłużej.

Dla wielu rodziców ważna jest też ekologia i tu też można pochwalić pomysłodawców kosza. Produkt jest wolny od substancji chemicznych takich jak ftalany czy bisfenol A, dzięki czemu rodzice mogą być pewni, że ich dziecko żyje w zdrowym środowisku już od pierwszego dnia życia.

Kosz Mojżesza dla niemowląt marki Shnuggle został zaprojektowany przez rodziców dla rodziców, jest rekomendowany przez wielu specjalistów i otrzymał wiele nagród za swą jakość, funkcjonalność oraz design.

Film video: https://www.youtube.com/watch?v=sQMfDQjTnyk
Kosz Mojżesza Dreami 2w1 Shnuggle cena: 620 PLN www.babymama.pl

/źródło - /

Poprawiony: niedziela, 17 czerwca 2018 10:42