Czystość zabawek dziecka - o tym powinna pamiętać każda mama Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 12 maja 2018 11:17

Czystość zabawek dziecka – o tym powinna pamiętać każda młoda mama.

Nasze maluchy często wkładają sobie do ust wszystko, co wpadnie im w ręce. To jest ich sposób na poznawanie otaczającego je świata. Dzieci przez pierwsze lata życia są oczkiem w głowie swoich rodziców. Każdy rodzic pragnie, by jego dziecko było bezpieczne, dlatego młodzi rodzice nieustannie pilnują swoich pociech.

 

Jednak nie zawsze mamy możliwość dopilnowania, by dziecko nie brało do ust zabawek, czy otaczających je przedmiotów. Może nam się wydawać, że zabawki w domu, którymi bawi się nasz maluch, są czyste. Jednak nigdy nie jesteśmy w stanie dokładnie wyczyścić zabawek naszego dziecka z bakterii, kurzu i roztoczy. Podczas pierwszych lat życia naszego malucha powinnyśmy zadbać o czystość przedmiotów, które dzieci mają zwyczaj gryźć. Do tego idealnie sprawdzi się specjalny spray dezynfekujący do zabawek Bentley Organic. Jest to produkt całkowicie bezpieczny dla dzieci. Za jego pomocą możemy usunąć aż 99,9% bakterii, które znajdują się na powierzchni zabawek. Możemy również wyczyścić inne przedmioty otaczające nasze dziecko. Na szczebelkach łóżeczek, wanience, czy przewijaku znajdują się roztocze i kurz, a w małe dzieci mogą dostać alergii już po styczności z niewielką ilością bakterii.

Spray do dezynfekcji może przydać się rodzicom, którzy w swoim domu mają zwierzęta. Wiele zwierząt pozostawia po sobie ślady po sierści, czy śliny. Brud, który pozostawiają zwierzęta, mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie naszego dziecka. Dlatego tak ważne jest, by zadbać o utrzymanie porządku w pokoju naszej pociechy. Spray pomoże nam w tym zadaniu. Dzięki niemu zabawki i przedmioty otaczające naszego malucha będą czyste.

Spray dezynfekujący do zabawek Bentley Organic, cena: 32,00 PLN www.babymama.pl

Firma Bentley Organic powstała w 2006 roku, wchodząc na rynek z mydłem organicznym. Dzięki odnoszonym sukcesom firma szybko rozszerzyła gamę produktów. Obecnie oferta produktów obejmuje kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt oraz unikatową linię ekologicznych środków czystości. Misją firmy jest produkcja artykułów przyjaznych Ziemi, a jednocześnie przystępnych cenowo dla szerszego grona odbiorców, ceniących ekologiczny styl życia. Filozofia firmy opiera się na dwóch założeniach. Po pierwsze wszystkie produkty są certyfikowane przez Soil Association, gwarantuje to że produkcja oparta jest na bazie organicznych składników. Po drugie jako producent i dostawca firma Bentley Organic jest w stanie zaoferować wysokiej jakości produkty za rozsądną cenę. Większość składników wykorzystywanych do produkcji kosmetyków pochodzi z kontrolowanych upraw organicznych.

/źródło - /

Poprawiony: sobota, 12 maja 2018 11:29