Luksja - nowe mydła i żele Cussons Polska Drukuj Email
wtorek, 16 listopada 2010 10:16

 

Luksja SkinKind -  recepta na zdrową i piękną skórę

Zapomnij o wrażliwej skórze, oddaj się przyjemności! Z myślą o swoich klientach firma PZ Cussons Polska wprowadza na rynek hipoalergiczne mydła
i żele pod prysznic o neutralnym pH i unikalnej, pozbawionej alergenów recepturze. Dwa warianty Luksji SkinKind - Hydrate i Sensitive - zostały przebadane przez Klinikę Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi a ich skład wzbogacono o glicerynę,  kwas mlekowy, alantoinę i d-panthenol. A wszystko to w trosce o zdrowie i piękno wrażliwej skóry.

 

altWrażliwość skóry może dokuczać osobom w każdym wieku. Ma wiele odmian a każda z nich stanowi utrudnienie przede wszystkim przy wyborze kosmetyków. Wiele kobiet i mężczyzn sięgając po hipoalergiczny żel pod prysznic nadal ma wątpliwości czy aby na pewno odświeżający prysznic nie zaowocuje alergią. Troszcząc się o wrażliwą skórę,  dbamy by produkty, których używamy, były przede wszystkim bezpieczne. Często też stajemy przed dylematem – delikatność  czy nawilżenie i regeneracja. Luksja, wprowadzając na rynek nowe hipoalergiczne żele, rozwiała wszelkie wątpliwości, proponując osobom o wrażliwej skórze spełnienie wszystkich oczekiwań. 

Łagodna formuła, bogaty skład
Żele SkinKind uzyskały pozytywną opinię i są polecane przez Klinikę Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dodatkowo, ich skład został wzbogacony składnikami o właściwościach nawilżających – gliceryna i kwas mlekowy - oraz składnikami o właściwościach łagodzących i regenerujących – alantoina i d-panthenol. Liczba składników w żelach Luksja SkinKind została zredukowana tylko do tych niezbędnych, a producent wykluczył z receptury związki będące najczęstszymi alergenami (sztuczne barwniki, alkohol, alergizujące kompozycje zapachowe) i dzięki temu zminimalizował ryzyko wystąpienia alergii.

Luksja SkinKind nie pozostawia cienia wątpliwości -  została stworzony w trosce o wrażliwą skórę! Linię SkinKind uzupełniają naturalne mydła w kostce przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Mydła Luksja SkinKind w subtelnych białych kartonikach dostępne w 2 wariantach Hydrate wzbogacony d-panthenolem oraz Sensitive.
Produkty z linii SkinKind to kosmetyki:
 hipoalergiczne - bezpieczne dla osób ze skórą skłonną do alergii
 nawilżające
 bez alergenów
 bez barwników
 o neutralnym pH

Detaliczne ceny rekomendowane przez producenta:
 Żel po prysznic, 500 ml - 8.39 zł
 Kostka, 100g - 1.99 zł

 

 


 
Poprawiony: wtorek, 16 listopada 2010 10:24