Oto 5 odkurzaczy, które zmienią Twoje myślenie o sprzątaniu
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 17 listopada 2017 11:57

Oto 5 odkurzaczy, które zmienią Twoje myślenie o sprzątaniu

Sprzątanie nie należy do ulubionych czynności Polaków, jednak 52% deklaruje, że to odkurzanie jest ich ulubionym zajęciem spośród wszystkich związanych z porządkami domowymi (TNS). Odkurzacz to jeden z podstawowych sprzętów AGD, a jego wybór poprzedzony jest długimi poszukiwaniami. Jaki odkurzacz wybrać, aby sprzątanie było skuteczne, przyjemne i szybkie?


Oto 5 modeli, które zmienią Twoje myślenie o sprzątaniu. To nowoczesne, wszechstronne sprzęty, wykorzystujące najnowsze technologie, a jednocześnie łatwe w użyciu i dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Rhapsody – sprzątaj pod każdym kątem
Rhapsody powstał po to, aby ułatwić czyszczenie każdej powierzchni; od podłogi aż po sufit. Wielozadaniowy odkurzacz akumulatorowy od marki Hoover jest wygodny w użyciu i bogaty w akcesoria.
• Technologia Hspin-Core – unikalna i innowacyjna technologia z systemem separacji sprawia, że zabrudzenia nie osadzają się wokół modułu separacyjnego, ale są spychane na dół zbiornika. Dzięki temu nie spada siła ssania odkurzacza, pory filtra się nie zatykają, a opróżnianie staje się prostsze.
• Urządzenie do czyszczenia auta –Rhapsody z łatwością zmienimy w urządzenie przenośne i odkurzymy samochodowe tapicerki i wykładziny. Ciasne przestrzenie pomoże wyczyścić wydłużana ssawka z delikatnym włosiem, a elastyczna szczelinówka ułatwi utrzymanie porządku w trudno dostępnych miejscach.
• Szczotka elektryczna – kółka szczotki elektrycznej z prostym systemem wyjmowania zapewniają dobrą przyczepność i ogromne możliwości manewru. EasyDriving System pozwala przechylać rurę próżniową aż do 180 stopni, a tym samym możemy z łatwością uzyskać dostęp do najtrudniejszych obszarów. Oświetlenie LED na szczotce włącza się w narożnikach, gdzie nie dochodzi światło dzienne. Wszystko po to, aby doświetlić przestrzeń i zapewnić jeszcze lepsze efekty odkurzania.
• Sprzątanie powyżej podłogi stało się prostsze dzięki 4 szczotkom: do księgozbiorów, sierści zwierząt i delikatnych mebli, wszystkich rodzajów mebli i grzejników. Czyszczenie zasięgowe ułatwia zaś długa (45 cm), łamana przedłużka ze szczotką do kurzu, ssawką do mebli oraz szczelinówką 2w1.
• Ultraefektywna bateria litowa (22V) ładowana w czasie 5 godzin umożliwia do 35 minut pracy. Baterię można ładować bezpośrednio w urządzeniu lub po jej wyjęciu. Poziom naładowania odkurzacza mamy zawsze pod kontrolą – możemy szybko sprawdzić go na wyświetlaczu LED. Praktyczna dźwignia pod przyciskiem zasilania pozwala płynnie włączyć tryb ciągły odkurzania.

Ultra Vortex – tapicerka i materace, czyli czystość w każdym calu
Poduszki, sofy, materace to źródła rozprzestrzeniania się alergenów i roztoczy, które przyczyniają się do problemów zdrowotnych. Dzięki niewielkiemu urządzeniu Ultra Vortex od marki Hoover możemy usunąć brud zalegający w meblach tapicerowanych, materacach i poduszkach.
To doskonałe rozwiązanie dla alergików oraz właścicieli zwierząt domowych. Łatwy demontaż i opróżnianie zbiornika na kurz, bez konieczności jakiegokolwiek kontaktu z zanieczyszczeniami, to jedne z wielu atutów sprzętu.
Trzy programy głębokiego czyszczenia pozwolą pozbyć się trudnych do usunięcia zanieczyszczeń:
• Tryb odpylania – duża moc odpylania ostrożnie usuwa kurz i brud z najgłębszych warstw materiału oraz delikatnych powierzchni,
• Tryb trzepania – turboszczotka obraca się aż 4200 razy na minutę, dociera głęboko do włókien i usuwa alergeny i roztocza,
• Tryb lampy UV-C – tego rodzaju lampa usuwa aż 99,9% bakterii alergenów i roztoczy oraz zapobiega ich ponownemu rozprzestrzenianiu się. Promieniowanie wytwarzane przez lampę UV-C skutecznie eliminuje komórki drobnoustrojów, dlatego lampa nadaje się do sterylizacji materacy, poduszek, przedmiotów tapicerowanych i zapobiega astmie, alergiom i zapaleniom skóry.

Athen Evo – najwyższa wydajność czyszczenia
120 minut nieprzerwanej pracy, 32,4 V mocy, bezprzewodowy, bezworkowy, lekki i maksymalnie zwrotny – Athen Evo od Hoovera powstał z myślą o komforcie i elastyczności pracy. Odkurzacz gwarantuje najwyższy poziom czystości porównywalny z osiągami przewodowych odkurzaczy o mocy 2500W, a urządzenie usuwa ponad 100% kurzu z podłóg.
• Maksymalna zwrotność – dzięki systemowi Easy Driving z łatwością wyczyścimy powierzchnie wokół mebli, a specjalna konstrukcja przechylana o 180 stopni pozwala dotrzeć do najtrudniej dostępnych obszarów. Dodatkowo konstrukcja kółek i ich specjalna faktura gwarantują doskonałą przyczepność w trakcie odkurzania.
• Najlepszy do każdej powierzchni – napędzana turboszczotka sprawia, że Athen Evo to najlepszy produkt do czyszczenia wszystkich powierzchni – nawet najdelikatniejszych pakietów. Warto pamiętać, że oporny brud możemy zwalczyć dzięki funkcji Turbo. Najwyższy poziom mocy pozwoli zebrać nawet najtrudniejszy do usunięcia brud.
• Szybkie opróżnianie zbiornika i filtr HEPA – odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA, który zatrzymuje najdrobniejsze cząstki kurzu, zapewniając optymalną filtrację i odprowadzenie do otoczenia wyłącznie czystego powietrza. Dzięki dużemu zbiornikowi możemy łatwo go zdejmować, opróżniać i jednocześnie nie mieć kontaktu z kurzem.
Na wyświetlaczu LED na bieżąco możemy śledzić poziom i postęp naładowania akumulatora. Co więcej, lampki LED na szczotce zwiększają widoczność w najciemniejszych zakamarkach – pod łóżkiem, za meblami czy pod kanapą.

Zaprogramuj porządek w domu przez smartfona
Nowa generacja odkurzaczy automatycznych Robo.com3 Hoover pozwala zaprogramować robota sprzątającego i cieszyć się wolnym czasem. Odkurzacz został wyposażony w wyjątkowe rozwiązania.

• Inteligentna technologia nawigacji AAI ™ wykorzystuje unikalne obliczenia algorytmiczne, aby wybrać najlepszą ścieżkę i skutecznie odkurzyć dom.
• Czujniki zabezpieczające przed spadaniem reagują, gdy urządzenie zbliża się do krawędzi, dzięki czemu odkurzacz nie spadnie ze schodów.
• Czujniki kurzu Dust Sensor – dzięki niemu odkurzacz lepiej wykrywa zabrudzone miejsca, np. kurz, okruchy czy sierść zwierząt i skutecznie je czyści.
• System sterowania wykorzystujący Wi-Fi – dzięki stworzonej dla tego modelu aplikacji i modułowi Wi-Fi można sterować pracą sprzętu za pomocą smartfona lub tabletu. Oznacza to, że nawet będąc poza domem, możemy włączyć robota, a po powrocie podłogi będą czyste.
• Większa pojemność zbiornika na kurz sprawia, że rzadziej musimy go opróżniać, a co za tym idzie – robot może pracować dłużej.
• Cicha praca urządzenia, na poziomie 60dB, nie zmęczy domowników.
• Bateria litowa gwarantuje długotrwałą pracę nawet do 60 minut.
• Dzięki 68 mm wysokości Robo.com3 bez trudu czyści podłogę pod meblami, kanapą czy łóżkiem.
• 9 programów czyszczenia – dzięki nim możesz wybrać odpowiedni sposób sprzątania: inny, gdy czyszczenia wymaga całe mieszkanie, inny – gdy należy posprzątać jedynie kilka zabrudzonych miejsc.
• Wirtualna ściana – aby powstrzymać sprzęt przed sprzątaniem konkretnych przestrzeni, można postawić moduł wirtualnej ściany. Emituje on wiązkę podczerwieni, która stanowi barierę dla urządzenia.

XARION PRO – idealny dla właścicieli zwierząt i alergików
Wyjątkowo skuteczny, kompaktowy odkurzacz gwarantuje wysoką moc ssania niezależnie od stopnia zapełnienia pojemnika na kurz. Sprzęt to idealna propozycja dla właścicieli zwierząt domowych i alergików, którzy cenią sobie czyste pomieszczenia bez zalegającego kurzu.
• Technologia Airvolution™ – zaawansowana technologia gwarantuje maksymalną separację kurzu, zaś podwójny filtr HEPA zatrzymuje nawet najmniejsze alergeny i cząstki kurzu. Dzięki tym rozwiązaniom możemy cieszyć się idealnie czystym powietrzem w pomieszczeniach.
• 4 razy klasa A – dzięki najwyższej, poczwórnej klasie A Hoover Xarion Pro gwarantuje doskonałą wydajność sprzątania oraz czyste powietrze przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Z Xarion Pro skutecznie wyczyścimy wszystkie rodzaje podłóg: panele, terakota, deski, oraz dywany (aż 91% skuteczności zbierania kurzu).
• Zestaw szczotek dopasowanych do konkretnych rodzajów podłóg – uniwersalna szczotka przyda się do podłóg i dywanów, miękka szczotka do parkietów doskonale sprawdzi się w utrzymaniu czystości nawet delikatnych podłóg drewnianych. O dywany zadba natomiast szczotka Optimax, która skutecznie usuwa kurz z każdej tkaniny. Mini turbo szczotka z jonami srebra to nieoceniona pomoc, jeśli z dywanu lub sofy chcemy zebrać sierść pupila.
• Wygodna obsługa – poręczna rączka do przenoszenia, teleskopowe rury oraz obrotowe miękkie kółka zapewniają lepszą sterowność i cichą pracę. Zasięg to aż 9 metrów, co sprawia, że bez problemu posprzątamy całe mieszkanie.

/źródło - /