Kołdra - dwie w jednej Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
niedziela, 03 października 2010 07:47

Kołdra Duo - remedium na chłody

Zimne noce stają się powoli normą i do momentu rozpoczęcia sezonu grzewczego pozostaje szukanie rozwiązań dających ciepło.

altWarto zatem uzupełnić pomieszczenie, w którym śpimy, o praktyczną kołdrą Duo. Aby tego dokonać, wystarczy zapoznać się z ofertą takich sklepów internetowych, jak Pościelowo.pl
Kołdry Duo zapewniają komfortowy sen bez względu na temperaturę panującą na zewnątrz. Składają się z dwóch kołder - cieńszej i grubszej, które można także spiąć ze sobą. Takie rozwiązanie stwarza możliwość używania pierwszej z nich w nieco cieplejszym okresie, a drugiej - kiedy noce stają się chłodniejsze. Po złączeniu obu powstaje specjalna szczelina, która tworzy warstwę termoizolacyjną, co pomaga w zatrzymaniu ciepła, szczególnie w trakcie wystąpienia pierwszych mrozów.
Wsady kołder Duo dostępne w sklepie internetowym Pościelowo.pl wykonane są z takich materiałów, jak: włókna profilowane HCS, włókna poliestrowe oraz silikonowe. Pokryte najczęściej mikrofibrą lub powłoką bawełniano-poliestrową, nawet podczas długotrwałego użytkowania nie tracą swoich walorów. Dzięki dokładnemu przepikowaniu i równomiernemu rozłożeniu wsadu, surowiec się nie przemieszcza. Kołdry posiadają ponadto certyfikaty jakości, w tym atesty hipoalergiczne czy antybakteryjne.
Odpowiedni wybór kołdry wpływa na komfort snu. Warto zatem postawić na funkcjonalne rozwiązania, które pozwoli na oddanie się w objęcia Morfeusza bez względu na temperaturę panującą na zewnątrz.


Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 13:33