Nowa era koszy łazienkowych Drukuj Email
Wpisany przez Publicon   
piątek, 03 września 2010 06:38
Nowa era koszy łazienkowych   

Łazienka już dawno przestała być miejscem, o którego aranżację dba się mniej, niż o wystrój najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń w domu.

altKolekcje glazury zgodne są z najnowszymi trendami we wzornictwie, a łazienkowe wyposażenie wyróżnia niepowtarzalny design. W te tendencje wpisują się propozycje z linii Natural Style - praktyczne i niepowtarzalne kosze na bieliznę.   
        
Koniec z łazienkowym dylematem: plastikowy i praktyczny, czy wiklinowy i ładny? Kosz na bieliznę może łączyć w sobie obie zalety, o co zadbała marka Curver. Produkty z linii Natural Style są wykonane z najwyższej jakości tworzyw, które do złudzenia przypominają wiklinę czy rattan, ale w odróżnieniu od nich są odporne na wilgoć i wodę. Atrakcyjny wygląd to jednak dopiero początek.     
    
Kosze na bieliznę otwierają się od góry w obie strony, dzięki czemu można ustawić je dowolnym bokiem do ściany, w zależności od tego, jak zaprojektowana jest łazienka. Zwłaszcza na małych przestrzeniach takie rozwiązania są nie do przecenienia. Cechą, która łączy oba produkty - kosz na bieliznę oraz ten do magla - jest możliwość łatwego i dokładnego wyczyszczenia. Produkty z wikliny po pewnym okresie użytkowania nadają się zazwyczaj do wyrzucenia - kosze z linii Natural Style mogą służyć przez wiele lat.  Zawdzięczają to ażurowej konstrukcji umożliwiającej swobodną cyrkulację powietrza, niezbędnej dla zachowania higieny i wysokiej jakości tworzywa, które jest bardzo łatwe do wyczyszczenia nawet bez użycia detergentów.     
    
Oba rodzaje produktów dostępne są w dwóch kolorach: brązowym i białym.    
    
    
Ceny produktów:    
    
Kosz na bieliznę Natural Style  60L, cena :  59,99 zł    
Kosz do magla Natural Style   45L, cena:  39,99 zł     
    
Natural Style jest linią należącą do firmy Curver, lidera rynku w dziedzinie kompleksowych rozwiązań z zakresu przechowywania produktów.   


Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 13:53