Bajkowe sny w kolorowej, bajkowej pościeli Drukuj Email
Wpisany przez pościelowo   
poniedziałek, 23 sierpnia 2010 19:10

Bajkowe sny

Wakacje powoli dobiegają końca, a rodzice już zaczynają przygotowywać wyprawkę dla swoich pociech na nadchodzący rok szkolny. Poza szkolnym ekwipunkiem, często dobierają ładny dodatek do dziecięcego pokoju.

altMożliwości wyboru przeróżnych gadżetów jest mnóstwo, wystarczy zapoznać się z ofertą sklepów internetowych, takich jak na przykład Pościelowo.pl.

Dzieci, oglądając swoje ulubione bajki, alttraktują bohaterów kreskówek jak własnych przyjaciół. Budzące sympatię i zaufanie postaci sprawiają, że maluchy zwyczajnie utożsamiają się z nimi. Pościel z motywem ulubionego bohatera to nie tylko miły drobiazg, ale też świetne rozwiązanie dla dzieci, które niechętnie kładą się wieczorem spać. Myśl, że  podczas zasypiania towarzyszyć będzie znajoma postać, zapewni maluchowi poczucie bezpieczeństwa. Chłopcy z pewnością ucieszą się na widok pościeli z wizerunkiem stojącego na straży dobrych mocy Ben10, a dziewczynki bedą zachwycone widokiem posłania ozdobionego podobizną lalki Barbie.

Rodziców ucieszy fakt, że ich pociechy śpią nie tylko spokojnie, ale przede wszystkim zdrowo. Pościel dla dzieci jest hipoalergiczna, a przy tym wykonana z wysokiej jakości bawełny. Zapewnia w ten sposób zdrowy i komfortowy sen. Posiada niezbędne atesty produktów przeznaczonych dla maluchów. Łatwo utrzymać ją w czystości, ponieważ nadaje się do prania w 60 stopniach Celsjusza.

Więcej inforamcji na www.poscielowo.pl

Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 13:32