Jak zachęcić mężczyznę do pomocy w wiosennych porządkach?
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 14 marca 2017 08:19

Jak zachęcić mężczyznę do pomocy w wiosennych porządkach?

Pierwsze ciepłe dni zwiastują nie tylko nadejście wiosny. To także znak, że najwyższy czas zabrać się za domowe porządki. Zajmowanie się domem pochłania dużo Twojego czasu i energii? Najwyższy czas, by w domowe obowiązki zaangażować Twojego Partnera. Nie wiesz, jak to zrobić? Mamy na to sposób – klika prostych sztuczek, a sam ochoczo weźmie się za sprzątanie – nie tylko z okazji wiosennych porządków.

Pranie ze smartfonem

Mężczyźni uwielbiają wszelkie nowinki technologiczne. Dlatego jeśli chcesz go nakłonić do zrobienia prania, pokaż mu, że może wykonać je także za pomocą swojego smartfona. Dzięki specjalnej aplikacji Smart Control, będzie zdalnie sterować i monitorować pracę pralki – uruchomi ją, wybierze odpowiedni program, sprawdzi pozostały czas prania oraz odbierze powiadomienie o zakończeniu prania. Dzięki temu inteligentnemu rozwiązaniu pralka staje się niezwykle prosta w obsłudze, a Twój partner już nie będzie miał wymówki, że nie wie, jak wybrać odpowiedni program.

Zdalne odkurzanie

Odkurzanie jest chyba jedną z najmniej lubianych czynności domowych. Czy istnieje sprawdzona metoda, która przekona faceta do regularnego odkurzania? Mężczyźni lubią gadżety, a takim z pewnością jest Powerbot, czyli robot sprzątający, który praktycznie całą ciężką pracę wykona za niego. Steruje się nim z poziomu aplikacji na telefonie. Urządzenie może pracować także wtedy, kiedy nie ma nas w domu – wystarczy go odpowiednio zaprogramować. Co lepiej zachęci mężczyznę do regularnego odkurzania, jak nie gadżeciarski robot, który posprząta za niego?

Gotowanie dla opornych

Nadejście wiosny to czas na zmianę diety i eksperymenty kulinarne. Jeśli Twój facet bywa w kuchni, tylko po to, by sprawdzić co dobrego gotujesz i spróbować Twoich potraw, postaraj się to zmienić. Pokaż swojemu mężczyźnie zalety korzystania z piekarnika, który dzięki funkcji Auto Cook podpowie mu, jak przygotować potrawę. Wskazówki znajdą się na wyświetlaczu LCD. Gotowanie z takim pomocnikiem stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze, nawet dla najbardziej opornych kucharzy.

Motywacja

Każdy z nas lubi być chwalony i doceniany, zwłaszcza nasi mężczyźni. Jeśli więc Twój partner zacznie chętniej pomagać Ci w domowych obowiązkach, nie zapomnij szepnąć mu kilku miłych słów i docenić jego starań. Niech wie, że jest pomocny i możesz na niego liczyć. To może być pierwszy krok do regularnej pomocy przy domowych obowiązkach, a chyba o to nam chodzi, prawda?


O firmie
Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź www.samsung.pl  i www.news.samsung.com  

 

/źródło - Samsung Electronics Polska S.A./

Poprawiony: wtorek, 14 marca 2017 08:30