Koc na lato i zimę Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 08 lipca 2010 11:45
Koc -niezbędny  element wakacyjnego wyjazdu

Lato to czas, kiedy całe rodziny wybierają się na wycieczki. Wśród licznych akcesoriów codziennego użytku, gromadzonych w bagażniku samochodu, warto pamiętać o praktycznym kocu.
 
altMożna go zakupić bez konieczności wychdzenia z domu. Wystarczy zapoznać się z ofertą profesjonalnego sklepu internetowego Pościelowo.pl.
Sprzyjająca pogoda, wakacyjny nastrój, rodzinne grono - takie połączenie gwarantuje nie tylko dobrą zabawę, ale pozwoli także na zasłużony relaks podczas letnich wyjazdów. Wieczorami temperatura niestety spada o kilka stopni Celsjusza, a przenikliwy chłód budzi potrzebę otulenia się czymś miękkim i ciepłym. Kołdra, za sprawą swoich gabarytów, raczej nie zapewni odpowiedniego poczucia komfortu. Sięgnięcie po koc będzie idealnym rozwiązaniem.

Jaki zatem powinien być koc?
Przede wszystkim delikatny i przyjemny w dotyku, a także lekki i dający ciepło. Największą popularnością cieszą się te wyprodukowane z mieszanki bawełny z akrylem, np.
w proporcjach 60% do 40%,
w rozmiarach 150×200 cm - to ze względu na ich niewielką wagę i poręczność. Dobór wzorów i kolorów jest już sprawą indywidualną.
Koc, dzięki swoim właściwościom, ma nieocenione zastosowanie. Doskonale sprawdza się podczas wakacyjnych wieczornych imprez z ogniskiem w tle czy chłodnych poranków przy kawie. Z powodzeniem można zabrać go ze sobą na plażę, łąkę czy nad rzekę. Trudno sobie wyobrazić lepszy sposób na otulenie się podczas wakacyjnej popołudniowej drzemki...
Materiał:
Bawełna 60%
Akryl 40%
Wymiar:
150x200 cm
Wykończenie:
frędzle
www.poscielowo.pl
Pościelowo.pl sp. z o.o. to spółka produkcyjno-handlowa. Poscielowo.pl to platforma specjalizująca się w sprzedaży wyrobów pościelowych, ale także innych artykułów wyposażenia sypialni.
Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 13:30