W styczniu wybierz do domu tekstylia w najlepszych cenach Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 06 stycznia 2017 09:45

W styczniu wybierz do domu tekstylia w najlepszych cenach od Dekoria.pl

Co jest potrzebne do urządzenia stylowego domu? Wysokiej jakości tkaniny, rolety i modne dekoracje. Salon, sypialnia, kuchnia czy pokój dziecka w jednej chwili mogą zmienić swoje oblicze dzięki nowym zasłonom, poszewkom na poduszki, roletom lub innym oryginalnymi dekoracjom. Zwłaszcza teraz, gdy ich ceny maleją nawet o 80%.

 

Dekoria.pl na rozpoczęcie nowego roku przygotowała dla wszystkich klientów internetowy outlet tekstyliów. Nie trzeba wychodzić z domu, żeby skorzystać z atrakcyjnych przecen na końcówki serii oraz pojedyncze produkty.

Wysokiej jakości tkaniny i dodatki – ceny jak w outlecie

Jak urządzić przytulny i ciepły pokój dla malucha? Kolorowo i oryginalnie z tkaninami z kolekcji Kids/Baby, które można zamówić taniej nawet o 80%. Czego potrzeba do eleganckiego salonu? Zasłon i poduszek ze stylowych tkanin Victoria w doskonałej cenie. Ciepły kocyk, ceramika, a może pokrowce na sofy? Dekoria.pl wie, czego potrzeba w każdym domu. Najpiękniejsze materiały czekają na wszystkich w internetowym outlecie tekstyliów.

Z wysokiej jakości tkanin można także uszyć oryginalne:
• zasłony,
• obrusy,
• narzuty,
• poszewki na poduszki,
• rolety.

Po prostu wszystko, o czym się marzy.

Bogata oferta tkanin na metry w dobrych cenach oraz wybranych mebli i dekoracji sprawia, że wyjątkowe wnętrza są na wyciągnięcie ręki. Warto regularnie zaglądać do outletu Dekoria.pl, ponieważ nowe produkty w najlepszych cenach będą dodawane na bieżąco dodawane.

Korzystaj z obniżek i ciesz się pięknymi wnętrzami w domu z www.Dekoria.pl.

/źródło - /

 

Poprawiony: piątek, 06 stycznia 2017 10:36