Święta tuż, tuż... zacznijmy przygotowania
Wpisany przez S.Z.   
poniedziałek, 28 listopada 2016 15:02

Święta tuż, tuż... Zacznij przygotowywać dom na Boże Narodzenie

Grudzień zbliża się wielkimi krokami. To sygnał, by na poważnie pomyśleć o nadchodzącym Bożym Narodzeniu. W tym okresie głowę zaprząta lista prezentów, warto jednak wcześniej pomyśleć także o świątecznej atmosferze, którą można stworzyć dzięki wyjątkowej, okazjonalnej aranżacji wnętrz. Oto, co jest do zyskania dzięki wcześniejszym przygotowaniom!

 

Odpowiednio zaplanowane działania przed świętami pozwolą oszczędzić nie tylko czas, lecz także pieniądze. Dla wszystkich, którzy lubią kupować prezenty z wyprzedzeniem Dekoria przygotowała promocję – mikołajkowe prezenty dla najmłodszych w obniżonej nawet do 20% cenie. To doskonała okazja, by wybrać uroczy drobiazg dla dzieci – świąteczną pościel z Mikołajem lub kubek z zimowym skrzatem.

 

Dekoria.pl, kubek Skrzat I, pościel Santa’s Christmas Present

Dekoria.pl, komplet pościeli Wild Penguins,

Więcej pomysłów na prezenty dla najmłodszych można znaleźć tutaj. Promocja Dekorii trwa do 30 listopada.

Pora pomyśleć o dekoracjach, które wprowadzą radosny nastrój nie tylko w okresie Bożego Narodzenia ale podczas całego zimowego okresu. W kolekcji Christmas znajdziemy wiele dodatków takich jak obrusy, poszewki, zasłony czy bieżniki w skandynawskich, zimowych i świątecznych wzorach. Po więcej inspiracji zajrzyj tutaj.

/źródlo - /

Poprawiony: poniedziałek, 28 listopada 2016 15:29