Wyciskarka do zadań specjalnych Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 28 maja 2016 10:53

Wyciskarka do zadań specjalnych

Świeżo wyciskane soki i musy to domena każdego, kto chce zadbać o zdrową dietę, a tym samym o swój wygląd. Teraz przygotowywanie potraw oraz soków według własnych kompozycji smakowych ułatwi nowa wyciskarka marki Hurom GD, którą można nabyć w sieci Komputronik.

Sposób na pyszny sok
Dzięki wyciskarce Hurom GD bardzo szybko przygotujemy pyszny sok, także z mrożonych produktów. Fani zielonych soków np. ze szpinaku, pokrzywy czy selera naciowego z pewnością docenią wyposażenie urządzenia w poziomą technologię wyciskania, która pozwala pozyskać znacznie więcej soku z warzyw liściastych. Przygotowany sok nie będzie przegrzany i nie będzie miał mało estetycznej piany. Wszystko dzięki temu, że wałek ślimakowy pracuje z niską prędkością 80 obrotów na minutę.

Wielozadaniowość
Choć Hurom GD określane jest mianem wyciskarki, mamy do czynienia z urządzeniem wielofunkcyjnym. Pełne sito do mielenia pozwala przygotować musy, przeciery, sorbety owocowe czy puree. Mielić możemy różne składniki, w tym twarde orzechy i ziarna, a także produkty zmrożone. W skład kompletu wchodzą także końcówki umożliwiające produkcję domowego makaronu (nitki, spaghetti czy tagliatelle) czy paluszków chlebowych.

Łatwa obsługa
Wyciskarka jest bardzo wygodna w obsłudze. Jej ergonomiczny kształt i powiększona komora załadunkowa znacznie ułatwiają pracę, ponieważ produkty nie muszą być mocno rozdrobnione i z łatwością można wrzucać większe porcje owoców, takich jak cytrusy czy jabłka. Urządzenie jest ciche, a odgłosy pracy nie przekraczają 30 dB. W skład zestawu wchodzą m.in. dwa rodzaje sit, szczotki do czyszczenia, pojemniki na miąższ i sok. Wyciskarka jest łatwa w codziennym użytkowaniu, a także w czyszczeniu.

Połączenie tradycji i nowoczesności
Projektanci Hurom sięgnęli do tradycji, nawiązując w jego kształcie do pierwszego urządzenia z technologią wyciskania opartej na śrubie tej marki z 1993 roku. Dawny design wykonany jest jednak z nowych, lepszych materiałów, takich jak tworzywo ULTEM, z którego stworzono silnik. Zadbano o detale i efekt wizualny, dzięki czemu maszyna jest ciekawym uzupełnieniem kuchni w każdym stylu.


Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, produktów AGD i RTV, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

/źródło - /