Wyprawka dla maluszka - jak wybrać najlepsze artykuły? Drukuj Email
Wpisany przez W.P.   
piątek, 08 kwietnia 2016 08:45

Wyprawka dla maluszka – jak wybrać najlepsze artykuły?

Coraz większymi krokami zbliża się dzień, w którym zostaniemy dziadkami? A może maleństwo już pojawiło się na świecie? Najwyższy czas zaopatrzyć mamę i dziecko w najważniejsze artykuły – jak wybrać te najlepsze?

 

Co będzie potrzebne?

Na pierwsze dni mamie i maluszkowi przede wszystkim przyda się trochę spokoju i odpoczynku – w końcu nie co dzień przychodzi się na świat! Poza tym potrzebne są ubranka dla maleństwa, kosmetyki do pielęgnacji, wanienka, wózek, łóżeczko. Kiedy rodzinka jest zaopatrzona w te podstawowe artykuły, czas zastanowić się nad kolejnymi zakupami.

Na spacery potrzebne będą wkładki do wózka, tak aby dziecku było w nim w pełni wygodnie. Przy obecnej pogodzie niezbędny będzie tez kocyk o odpowiedniej grubości (ocieplany lub light) i narzutka. Podczas długich spacerów przydają się także torby i organizery, aby mieć zawsze pod ręką butelkę, smoczek lub przewijak.

Kolory i wzory, które zachwycą mamę i… malucha!

Wybierając wszystkie artykuły do wyprawki, warto postawić na te o finezyjnych barwach i wzorach - maluszkowi na pewno będzie się lepiej spać w bajkowo kolorowej pościeli. Piękne sny gwarantuje również wygodna poduszka (np. w kształcie świnki lub kurki) oraz przytulanka.

Hitem okazują się szmatki sensoryczne, które dziecko może wykorzystywać wedle własnego uznania – może je gryźć, szarpać, przytulać. Mają wiele kolorowych metek, dzięki czemu pobudzają kreatywność i ciekawość malucha.

Najlepsza jakość i wykonanie od La Millou

Jednak najważniejszym aspektem przy wybieraniu artykułów dla maleństwa powinna być zawsze jakość danych produktów. Co z tego, że kocyk będzie pięknie się prezentował lub pasował do wystroju pokoiku dziecka, skoro będzie niemiły w dotyku? Dlatego też warto postawić na polską markę La Millou, której produkty pomogą zadbać o komfort mamy i malucha.

Do produkcji artykułów La Millou wykorzystywane są tylko te materiały, które spełniają wysokie standardy i wszelkie normy, dzięki czemu otrzymujemy gwarancję najwyższej jakości. Produkty tej marki zakupimy przez internet na stronie  www.calydlamamy.pl/25_la-millou

Jeśli chcemy zapewnić dzidziusiowi bajkowe dzieciństwo, to z La Millou nam się to uda!

Poprawiony: piątek, 08 kwietnia 2016 08:52