Kolorowa zima z Bambino Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
poniedziałek, 08 lutego 2016 16:48

Kolorowa zima z Bambino

„W czasie deszczu dzieci się nudzą”. Kiedy plucha za oknem nie pozwala na zimowe szaleństwa, poszukaj alternatywnego sposobu na spędzanie czasu. W erze wszechobecnych ekranów, warto oderwać swoją pociechę od jednego z nich. Uruchom wyobraźnię, chwyć kredkę i wspólnie z dzieckiem stwórzcie kolorowy świat.

Oprócz integracyjnych wartości kreatywnych zabaw - wspólnych pomysłów, czasu poświęconego wyłącznie dziecku - możesz zyskać pretekst do oderwania się od codziennych obowiązków. Takie wyrwanie się z rutyny sprzyja budowaniu więzi z dzieckiem i pomaga w budowaniu waszej relacji.

Z pomocą kredek możesz nie tylko kolorować –rysowanie popularnych mandali ma również odstresowujące wartości. Kiedy przekonasz się do sięgnięcia po kredki jako początek wspólnej zabawy, wybierz produkt, który będzie idealnie dopasowany do ręki Twojego dziecka i pozwoli mu z łatwością tworzyć na papierze barwny świat.

Marka Bambino oddała właśnie w ręce rodziców trójkątne kredki, które dzięki drewnianej oprawie o trójkątnym przekroju idealnie dopasowują się do dziecięcej dłoni. Miękki rysik pozwala łatwo prowadzić linie, co sprzyja nie tylko kolorowaniu, ale i nauce pisania (wspieranie sprawności grafomotorycznej dziecka). W opakowaniu znajduje się 12 kolorów kredek - w tym złoty i srebrny.
Firma St. Majewski, właściciel marki Bambino, istnieje na rynku już od 126 lat. Od samego początku jej produkty doceniane są za jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania. Co warte podkreślenia, kredki Bambino są produktem polskim, dzięki czemu ich zakup wspiera rodzimy rynek.

Więcej informacji:
www.st-majewski.pl
http://www.facebook.com/KolorowySwiatBambino

/żródló  - Stoer Digotal Media PR/

Poprawiony: poniedziałek, 08 lutego 2016 16:58