Pełny detoks na bazie zielonej herbaty... Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 22 stycznia 2016 11:54

Pyszny detoks na bazie zielonej herbaty – chudnij na zdrowie!


Przyszedł nowy rok, a co za tym idzie noworoczne postanowienia, które mają sprawić, że będzie on lepszy niż poprzedni. Wiele osób za cel stawia sobie zadbanie o swoją kondycję i redukcję wagi. W realizacji tego zamierzenia z pewnością pomogą pyszne, niskokaloryczne koktajle, przygotowywane na bazie warzyw, owoców oraz zielonej herbaty, które wspomogą odchudzanie, dodadzą energii i sprawią, że będziemy czuć się lekko. Eksperci Ahmad Tea London przygotowali pyszne przepisy, które sprawią, że utrata zbędnych kilogramów będzie prosta i smaczna.

Zielona pychota

Składniki:
- 1 torebka herbaty Green Tea Ahmad Tea London
- 250 ml wody
- 2 garści liści szpinaku
- 1 jabłko
- pół awokado
- pół cytryny
Sposób przygotowania:
Herbatę Green Tea Ahmad Tea London zaparzyć w 250 ml wody zgodnie z instrukcją na opakowaniu i poczekać do jej ostygnięcia. Następnie dodać 2 garści starannie umytego szpinaku, obrane i pokrojone jabłko, pół awokado bez pestki oraz sok z połowy cytryny. Na koniec dokładnie zblendować i przelać do ulubionej szklanki.

Owocowa moc


Składniki:
- 1 torebka herbaty Green Tea Ahmad Tea London
- 250 ml wody
- 2 garści jarmużu
- 1 kiwi
- 2 pomarańcze
- 1 łyżka soku z pigwy
Sposób przygotowania:
Herbatę Green Tea Ahmad Tea London zaparzyć w 250 ml wody zgodnie z instrukcją na opakowaniu i poczekać do jej ostygnięcia. Następnie dodać 2 garści dokładnie umytego jarmużu, obrane i pokrojone kiwi, dwie pomarańcze bez skórki w kawałkach oraz łyżkę soku z pigwy. Na koniec wszystko dokładnie zblendować.


Energetyczny zawrót głowy

Składniki:
- 1 torebka Green Tea Ahmad Tea London
- 250 ml wody
- 2 garści szpinaku
-1 banan
- 1 limonka
Sposób przygotowania:
Herbatę Green Tea Ahmad Tea London zaparzyć w 250 ml wody zgodnie z instrukcją na opakowaniu i poczekać do jej ostygnięcia. Następnie dodać 2 garści dokładnie umytego szpinaku, obranego i pokrojonego banana oraz sok z limonki. Na koniec wszystko dokładnie zblendować.


Owocowy raj
Składniki:
- 1 torebka herbaty Green Tea Ahmad Tea London
- 250 ml wody
- 1 mango
- 100 g pestek z granata
- 1/2 pomelo
Sposób przygotowania:
Herbatę Green Tea Ahmad Tea London zaparzyć w 250 ml wody zgodnie z instrukcją na opakowaniu i poczekać do jej ostygnięcia. Następnie dodać jedno obrane mango bez pestki, 100 g pestek z granata, oraz połowę obranego i pokrojonego pomelo. Na koniec wszystko dokładnie zblendować.
Smacznego!


Więcej informacji na temat Ahmad Tea London można znaleźć na stronie www.ahmadtea.pl
Więcej informacji o Ahmad Tea London:
Firma Ahmad Tea London powstała dzięki wiedzy i doświadczeniu rodziny, która od czterech pokoleń pieczołowicie czuwa nad procesem uprawy herbaty, przygotowania mieszanek, pakowania oraz dystrybucji. Marka Ahmad Tea London jest symbolem najlepszych herbat. Wnikliwa selekcja i tradycyjne metody ręcznego zrywania liści sprawiają, że herbata zawsze zachowuje świeży i intensywny zapach. Starannie dobrane liście różnych gatunków herbat tworzą wyrafinowane mieszanki o niezapomnianym smaku. Dział jakości kontroluje każdą partię zebranych liści przed rozpoczęciem procesu mieszania, następnie akceptuje gotowe mieszanki przed ich zapakowaniem. Szczegółowa kontrola gwarantuje utrzymanie najwyższej jakości, niepowtarzalnego koloru, zapachu i smaku w każdej filiżance herbaty. Ahmad Tea London oferuje szeroką gamę herbat czarnych, zielonych, czarnych smakowych, zielonych smakowych, naparów owocowych w opakowaniach dla detalu, gastronomi oraz jako ekskluzywne prezenty.
Zapraszamy na nasz fan page: https://www.facebook.com/AhmadTeaPolska 

 

/źródło - /