Aplikacja serce dla ciebie i twoich bliskich
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 12 stycznia 2016 14:22

APLIKACJA SERCE DLA CIEBIE I TWOICH BLISKICH

„Moda na Serce”, inicjator wszechstronnych działań prozdrowotnych dla kobiet w Polsce, wprowadza darmową aplikację mobilną stworzoną z myślą o kobiecych sercach. Pobierz ją z http://www.modanaserce.pl/app.php  i naucz się być dobra dla swojego serca. W kilku prostych krokach dowiesz się, co robić, aby Twojemu sercu było lepiej z dnia na dzień.

 

Czym jest aplikacja SERCE i jak może wpłynąć na Twoje zdrowie?

Aplikacja SERCE pomaga monitorować wpływ stylu życia na kondycję serca. Ściągając ją na telefon lub inne urządzenie mobilne, możesz w każdym miejscu i o każdej porze dnia kontrolować wydolność swojego mięśnia sercowego. Wprowadzając informacje o swoich nawykach żywieniowych, aktywności fizycznej, nastroju i sposobie spędzania czasu, otrzymasz raport o stanie serca. Do raportu zostaną dołączone krótkie porady, co można zrobić, aby poprawić wydolność serca. Stosując się do zaleceń możesz obserwować poprawę zdrowia! Aplikacja pozwala na dzielenie się wynikami ze znajomi, dzięki czemu można wraz z bliskimi dbać o lepszą kondycję serca.

Moda na Serce. Zaprojektuj swoje zdrowie

Moda na Serce. Zaprojektuj swoje zdrowie” to kampania świadomościowa Fundacji MSD dla Zdrowia Kobiet realizowana w obszarze profilaktyki chorób układu naczyniowo-sercowego u kobiet. Śledząc działania podejmowane przez Ambasadorki oraz Przyjaciół kampanii każda Polka może zmienić swoje codzienne nawyki.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zdrowia kobiet wejdź na www.dlazdrowiakobiet.pl.  Szczegóły dotyczące kampanii znajdziesz tu: www.modanaserce.pl  // www.facebook.com/modanaserce

/źródło - /

Poprawiony: wtorek, 12 stycznia 2016 14:33