Noworoczne porządki - co może je ułatwić?
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 05 stycznia 2016 11:15

Noworoczne porządki – co może je ułatwić?


Święta, Sylwester, Nowy Rok już za nami. Zawsze, gdy kończy się okres świąteczno-sylwestrowy, żałujemy, że tak szybko minął, bo przecież tyle się do niego przygotowywaliśmy. Godziny spędzone na gotowaniu i pieczeniu, a także generalnych porządkach nie mają już znaczenia, bo teraz czeka nas... noworoczne sprzątanie. Oto kilka cennych wskazówek w jaki sposób sprawnie można uporać się ze świąteczno-sylwestrowym bałaganem.


Noworoczne zmywanie
Najpierw uszka i pierogi, później pieczone mięsa i sylwestrowe przekąski oraz uwielbiane przez naszych domowników pachnące ciasta. To wszystko i wiele, wiele więcej serwowaliśmy naszym bliskim przez ostatnie dni. Teraz po tych wszystkich smakołykach zostało już tylko wspomnienie i... sterta brudnych naczyń. Możemy myć je ręcznie przez co najmniej kilka godzin lub skorzystać z jakże przydatnego w takich chwilach wynalazku ludzkości – zmywarki. Jeśli decyzję o jej zakupie podjęliśmy dopiero teraz, pamiętajmy o tym, by wybrać taką, które poza oczywistą funkcją zmywania, posiada także opcje dodatkowe. Na przykład zmywarki marki Hotpoint, dzięki technologii Zone Wash pozwalają wybrać, na którym koszu urządzenia ma koncentrować się moc zmywania w zależności od rodzaju naczyń i poziomu ich zabrudzenia. Wybrane modele posiadają także funkcję Active Oxygen, która w całkowicie naturalny sposób, rozkłada i usuwa do 70% nieprzyjemnych zapachów, w ciągu 24 godzin od załadunku.

Noworoczne pranie
Święta, Sylwester i Nowy Rok to nieliczne momenty w roku, gdy na naszym stole kładziemy biały obrus. My także staramy się być w tym czasie bardziej odświętni, dlatego chętniej niż zwykle sięgamy po białe koszule. Jednak już po chwili tego żałujemy, bo jak magnes przyciągają one uporczywe plamy. Najgorsze są te z czerwonego barszczu, smażonego karpia, wina czy coli. Później głowimy się jak sobie z nimi poradzić. Hotpoint znalazł rozwiązanie. Innowacyjna pralka marki posiada bowiem specjalny cykl usuwania plam, nawet tych najbardziej uporczywych, bez konieczności stosowania wysokich temperatur. Radzi sobie z ponad setką najtrudniejszych zabrudzeń już w 20°C oraz umożliwia pranie w jednym cyklu odzieży białej i kolorowej, bez obawy zafarbowania. Dzięki temu nie musimy już mozolnie segregować naszego świąteczno-sylwestrowego prania.


Noworoczne zapasy
Abyśmy mogli uporać się z zapasami, jakie zostały nam po świętach, Sylwestrze i Nowym Roku potrzebna nam będzie pojemna lodówka. Jeśli myślimy właśnie o zakupie nowej, wybierzmy taką, która nie tylko sporo pomieści, ale też będzie miała dodatkowe funkcje. Jak na przykład lodówka Hotpoint z technologią Active Oxygen, który powoduje, że żywność zachowuje swoją naturalną świeżość do 9 dni, ograniczając rozwój bakterii o 90% i powstawanie nieprzyjemnego zapachu o 70%.
Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom marki Hotpoint, noworoczne sprzątanie będzie dużo łatwiejsze, a my będziemy mieli więcej czasu dla siebie i swoich bliskich w nowym 2016 roku!


Dodatkowe informacje
Hotpoint to marka, która tworzy ergonomiczne, intuicyjne i bezpieczne sprzęty gospodarstwa domowego. Charakteryzuje je nowoczesny design, funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Produkty wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem, łatwością obsługi oraz najwyższą jakością.

Marka Hotpoint stawia sobie za cel tworzenie unikatowych rozwiązań technologicznych. Zastosowana w sprzętach technologia High Definition, opiera się na zaawansowanych systemach, które usprawniają nasze codzienne życie. Na przykład piekarniki z systemem Dual Flow zapewniają równomierną dystrybucję ciepła wewnątrz urządzenia, co sprawia, że pieczenie staje się prostsze i szybsze. Natomiast lodówki z funkcją Active Oxygen pozwalają utrzymać świeżość produktów nawet przez 9 dni od dnia zakupu.

Nienaganna skuteczność połączona z najwyższej klasy designem – ta ambitna wizja stała się rzeczywistością, dzięki zapoczątkowanej w 1968 roku i wciąż kontynuowanej współpracy z japońskim architektem Makio Hasuike, świetnym interpretatorem emocji marki Hotpoint i projektantem m.in. lodówki czterodrzwiowej i pralki Aqualtis. Ta ostatnia oferowała programy dopasowane do wszystkich rodzajów ubrań i była owocem wielu lat studiów i badań w dziedzinie prania, wzmocnionych kreatywnością Hasuike.

Koncentracja marki na aspektach dbałości o bezpieczeństwo środowiska ma także ogromne znaczenie w procesie projektowania urządzeń, które zapewniają najwyższe standardy efektywności i niższe zużycie zasobów, co potwierdza znak Ecotech na pralkach, zmywarkach, pralko-suszarkach, lodówkach i piekarnikach. Jest on gwarancją zrównoważonego zużycia energii bez uszczerbku dla efektów działania każdego z urządzeń.

Innowacyjne podejście do każdego produktu to najważniejszy cel przyświecający marce Hotpoint. Jej produkty trafiają w potrzeby konsumentów, ponieważ stanowią idealne połączenie technologii, estetyki i oszczędności energii. Potwierdza to m.in. linia Luce, której motywem przewodnim jest połączenie szkła i stali. Gwarantuje to trwałość i wytrzymałość sprzętów, nadając im jednocześnie innowacyjny i elegancki wygląd.

Hotpoint jest marką wchodzącą w skład Whirlpool Group.

Więcej informacji na stronie www.hotpoint.pl

 

Poprawiony: wtorek, 05 stycznia 2016 11:39