NOWE ZESTAWY LEGO® STAR WARS™ INSPIROWANE FILMEM „GWIEZDNE WOJNY™ Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
niedziela, 06 grudnia 2015 11:54

NOWE ZESTAWY LEGO® STAR WARS™ INSPIROWANE FILMEM „GWIEZDNE WOJNY™: PRZEBUDZENIE MOCY” JUŻ W POLSCE!


Galaktyczna przygoda w świecie LEGO® Star Wars™ trwa! Polska premiera kinowa najnowszego odcinka kultowej sagi filmowej o walce dobra ze złem planowana jest na 18 grudnia, a pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie pod dowództwem nowego pojazdu Sokół Millennium™ już wylądowały nowe modele LEGO® Star Wars™ inspirowane oryginalnymi statkami kosmicznymi z najnowszego epizodu „Gwiezdne wojny™: Przebudzenie mocy”. Dzięki temu chłopcy i dziewczynki będą mogli przenieść świat przedstawiony na wielkim ekranie do własnego, realnego świata i przeżywać niesamowite przygody w swoich domach!


Seria LEGO® Star Wars™ to kreatywna i pobudzająca wyobraźnię propozycja zabawy dla dzieci powyżej 7 roku życia, a dla rodziców, szczególnie ojców, angażujący i ciekawy sposób spędzenia czasu z dziećmi. W siedmiu nowych zestawach mali i duzi fani LEGO® Star Wars™ znajdą nowe modele pojazdów kosmicznych i minifigurki nowych bohaterów występujących w 7. epizodzie pt. „Gwiezdne wojny™: Przebudzenie mocy”. Dzięki temu bez końca będą mogli oddawać się galaktycznej zabawie, odtwarzać ulubione sceny z filmu lub kreować własne przygody gwiezdnych bohaterów.
Nowe pojazdy i nowi bohaterowie w świecie LEGO® Star Wars™
Do minifigurek LEGO, które przedstawiają legendarnych filmowych bohaterów, m.in. Yodę, Dartha Vadera, Hana Solo, Obiego-Wan Kenobiego, księżniczkę Leię, droidy czy walecznych szturmowców dołączą nowe postacie występujące w „Gwiezdnych wojnach™: Przebudzeniu mocy”, a wśród nich czarny charakter Kylo Ren™, Poe Dameron™, Rey™ czy droid astromechaniczny BB-8™.
Nowe modele LEGO zostały wyposażone w funkcje, które dostarczą mnóstwo radości i zwrotów akcji. Dla przykładu statek kosmiczny Command Shuttle™ Kylo Rena posiada wiele detali zgodnych z filmowym pojazdem, m.in. otwierany dziób czy montowane na skrzydłach działka sprężynowe i odłączane stelaże z uzbrojeniem. Zestaw X-Wing Fighter™ Poe'a jest również idealnym odwzorowaniem prawdziwego pojazdu, gotowego do walki z siłami Najwyższego Porządku. Posiada chowane podwozie, rozkładane skrzydła, a rozkładana drabina prowadzi prosto do otwieranego kokpitu z miejscem dla minifigurek nowych bohaterów: Poe Damerona™ i droida astromechanicznego BB-8™.
Klasyczne statki kosmiczne i nowe pojazdy
Wśród siedmiu nowych zestawów LEGO® Star Wars™ znajdują się także klasyczne pojazdy kosmiczne ze świata „Gwiezdnych wojen”. Nowa wersja kultowego Sokoła Millennium™ jest o wiele groźniejsza i bardziej niebezpieczna od poprzedniej. Odświeżona wersja tego statku kosmicznego zawiera m.in. stolik do holoszachów, przy którym grali Chewbacca™ i R2-D2™ czy tajną skrytkę, w której może się ukryć załoga. Nawet Han Solo™ i jego przyjaciele: Chewbacca™, Rey™, Finn™ i Tasu Leech™ są na pokładzie! Śmigacz Rey™ i First Order Transporter™ to modele, które w kinach w grudniu pojawią się po raz pierwszy w sadze „Gwiezdne wojny™”. Silnik w Śmigacz Rey™ jest obracany, aby móc otworzyć łuk ładunkowy. Model posiada także odłączane sanie z miejscem dla minifigurki Rey™ i jej pasażera, dzięki czemu dzieci mogą odbyć mrożący krew w żyłach rajd przez pustynię. Z kolei pancerny transportowiec Najwyższego Porządku First Order Transporter™ ma wielkie silniki i przezroczyste koła, dzięki którym wygląda jakby latał.

W najnowszej kolekcji LEGO® Star Wars™ znalazły się zestawy:

„Śmigacz Rey™” (nr katalogowy 75099) - 119,99 zł, „First Order Snowspeeder™” (75100) - 119,99 zł, „First Order Special Forces TIE fighter™” (75101) - 299,99 zł, „X-Wing Fighter™ Poe’a” (75102) - 369,99 zł, „First Order Transporter™” (75103) - 419,99 zł, „Command Shuttle™ Kylo Rena” (75104) - 549,99 zł, „Millennium Falcon™” (75105) - 699,99 zł.
Wszystkie zestawy można kupić w hipermarketach, w sklepach z zabawkami i sklepach internetowych w całej Polsce. Podane ceny obowiązują w sklepie na stronie www.LEGO.pl oraz w katalogu LEGO.
Niech moc LEGO® Star Wars™ będzie z Wami!

Więcej informacji:
www.LEGO.pl
www.facebook.com/LEGO
Club LEGO - www.club.lego.com/pl-pl 

/źródło - Faceitmedia PR/

 

Poprawiony: niedziela, 06 grudnia 2015 12:04