Łóżkowe nowości Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
poniedziałek, 22 lutego 2010 15:12

Łóżkowe nowości  

Kołdry, poduszki, komplety pościeli, prześcieradła i narzuty do kupienia w jednym miejscu. Atrakcyjne ceny, bogata oferta wzorów i kolorów oraz możliwość wyboru spośród kilku rozmiarów produktów.
Niemożliwe? A jednak! Zapraszamy na zakupy w Pościelowie! altŁóżko to nasza przestrzeń intymna, dlatego dbamy o nią ze szczególną starannością. Wybór pościeli, prześcieradła czy kołdry wpływa na komfort snu i samego przebywania w sypialni. Nie wspominając już o kreowaniu unikalnego charakteru tego pomieszczenia. Warto zatem postawić na piękne tkaniny w odpowiednich kolorach. A przy tym dobrze, by po takich zakupach w kieszeni zostało jeszcze co nieco na pozostałe wyposażenie sypialni. Sklep Pościelowo.pl powstał z myślą o osobach, które do swej sypialni podchodzą z odpowiednią atencją – lubią zmieniać jej wygląd, chcą mieć możliwość wyboru spośród różnych tkanin i gwarancję, że zakupione rzeczy spełnią wszystkie wymagania.

Do wyboru, do kolorualt
Pościelowo.pl oferuje swoim Klientom ponad 100 różnych artykułów w 6 kategoriach – Kołdry i poduszki, Pościel, Prześcieradła, Narzuty, Koce i Kącik dziecięcy. Pośród produktów znajdą coś dla siebie zarówno amatorzy zmysłowej satyny, jak i osoby lubiące przytulną bawełnę i ciepłą frotte.
Pościelowo.pl to idealne miejsce na zakupy, jeśli masz dość kompletowania osobno narzuty, poduszek i pościeli dla dziecka. Teraz to wszystko znaleźć można w jednym sklepie i to bez konieczności wychodzenia z domu! Dzięki zamieszczonemu na stronie sklepu poradnikowi Jaki wymiar? można dobrać wszystkie produkty idealnie do swojego łóżka i już po kilku dniach oddać się w objęcia Morfeusza w zupełnie nowym otoczeniu.alt

- Chcemy zaoferować Klientom przede wszystkim kompleksową usługę i pomoc w dobraniu najlepszych rozwiązań. Ponieważ w łóżku spędzamy około 1/3 naszego czasu każdej doby, należy zadbać o jego odpowiednie przygotowanie. Właśnie dlatego proponujemy coraz więcej różnorodnych produktów, które mają być odpowiedzią na indywidualne potrzeby kupujących – mówi Szymon Sikorski, prezes Pościelowo.pl

Łóżkowy biznes
Sklep Pościelowo.pl powstał niedawno, jednak jego niewątpliwą zaletą jest aktywny rozwój nastawiony na potrzeby Klientów. W najbliższych planach znajduje się m.in. wprowadzenie do sklepu 4 submarek – Unique Home (ekskluzywna pościel do domu), Nocaki (produkty pościelowe dla dzieci z charakterystycznym wzorem dobrych nocnych stworków), Amoressa (pościel nieco bardziej sexy, bardzo trwała, z możliwością prania w wysokich temperaturach) i Unique Hotel (bielizna pościelowa najwyższej jakości, dedykowana sieciom hoteli i pensjonatów). W ramach promocji marki prowadzone są także aktywne działania komunikacyjne, szczególnie w Internecie.

/ źródło www.poscielowo.pl i Publicon / 
Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 13:26