Interaktywne zabawki Dumel Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
środa, 09 września 2015 12:16

Dumel prezentuje interaktywne zabawki

20 sierpnia na konferencji prasowej firma Dumel zaprezentowała zabawki, które już wkrótce zdobędą serca dzieci. Ambasadorzy marki – Kasia Cichopek i Marcin Łopucki prezentowali nowości z oferty firmy: m.in. grę Prawda czy Fałsz i uroczego potworka, który wraz z dzieckiem tworzy bajki – Storidoo.

Dziennikarzom zgromadzonym na konferencji wiele radości sprawiło również Zaczarowane Lustereczko, z którym można porozmawiać, zupełnie jak w bajce. Męska część widowni natomiast z entuzjazmem testowała zdalnie sterowane śmigłowce Silverlit.
Nowości Dumel już są w sprzedaży w sklepach na terenie całego kraju.

 

PRAWDA CZY FAŁSZ
Czy Szkoci noszą bieliznę pod kiltem? Czy człowiek może pokonać w wyścigu geparda? Co szybciej zamarznie – woda gorąca czy zimna? PRAWDA CZY FAŁSZ to zabawka, która pozwala sprawdzić swoją wiedzę oraz dowiedzieć się czegoś zupełnie nowego!
Wystarczy wysłuchać informacji i odgadnąć czy są prawdziwe. Za prawidłową odpowiedź otrzymuje się punkt, jednak za błąd – traci się aż dwa! Czasem liczy się czas. Trzeba nacisnąć przycisk i udzielić odpowiedzi zanim zrobi to przeciwnik! Wygrywa ten, kto w trzech rundach zdobędzie jak najwięcej punktów. Każda runda ma inne zasady i drobne niespodzianki.
Gra dla 2-5 graczy.
Zabawka przeznaczona dla dzieci 8+
Cena ok. 100 zł

 

 

STORIDOO
Dzieci kochają bajki. Uwielbiają słuchać niesamowitych historii, z zapartym tchem śledzą losy bohaterów. Dzięki Storidoo mogą teraz aktywnie stworzyć własne fascynujące opowieści i decydować o losach bajkowych przyjaciół. Ze Storidoo możliwe jest stworzenie aż 56 bajek, które po zapisaniu w pamięci zabawki dziecko może odsłuchać, kiedy tylko będzie mieć na to ochotę. Jak to działa? Storidoo rozpoczyna opowiadanie historii i w miarę rozwoju akcji proponuje różne możliwości kontynuacji bajki, od dziecka zależy jak potoczą się losy bohaterów. Teraz wystarczy tylko puścić wodze fantazji i tworzyć opowieści o czarodziejach, wróżkach, książętach, potworach, księżniczkach, piratach, a nawet duchach! Zabawka opowiada także dwie gotowe, zapisane bajki.
Storidoo przeznaczone jest dla dzieci 4+
Cena ok. 100 zł


 

Firma DUMEL od ponad 9 lat jest importerem zabawek i akcesoriów dla dzieci. Oferuje ponad 1000 zabawek od grzechotek, gryzaków po figurki, maskotki, jeździki czy zdalnie sterowane modele. Zabawki firmy DUMEL pobudzają wyobraźnię dziecka poprzez możliwość beztroskiej zabawy i wykorzystania jego niekończących się pomysłów. Zespół stworzony przez firmę to ludzie wykwalifikowani, którzy potrafią dobrać zabawkę odpowiednią do rozwoju psychicznego i motorycznego dziecka. Głównym celem firmy jest sprzedaż zabawek bezpiecznych, edukacyjnych, które będą z dzieckiem od dnia narodzin do momentu kiedy stanie się samodzielne. Szczególną uwagę firma zwraca na bezpieczeństwo swoich produktów. Dlatego każda zabawka z oferty firmy DUMEL wykonana jest z najwyższej jakości surowców, odpowiada europejskim normom bezpieczeństwa oraz posiada certyfikat CE.
Ambasadorką marki DUMEL Discovery jest Katarzyna Cichopek. Aktorka, która sama jest mamą, chętnie dzieli się spostrzeżeniami, a także podsuwa własne pomysły, bierze czynny udział w tworzeniu zabawek DUMEL. Ambasadorem marek DUMELoraz Silverlit jest Marcin Łopucki - Mistrz Polski, Mistrz Europy oraz Pierwszy WiceMistrz Świata w Fitnessie Męskim, członek Kadry Narodowej, instruktor oraz trener sportowy. www.dumel.com.pl

/źródło - KiS PR/


 

Poprawiony: środa, 09 września 2015 12:43