Mój pierwszy samochodzik Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 04 września 2015 09:09

Mój pierwszy samochodzik

Wybór pierwszej zabawki dla syna to ważny i wzruszający moment. Co kupić bobasowi? Oczywiście, samochodzik! Byle nie pierwszy lepszy. Nie ulega bowiem wątpliwości, że to, czym bawi się pociecha, ma ogromne znaczenie dla jej rozwoju i bezpieczeństwa. Na co więc zwracać uwagę, kupując pierwsze autko?

 

Dbaj o bezpieczeństwo

Zabawki dla dzieci muszą być bezpieczne. Najlepsze są te wykonane z dobrej jakości materiałów, nie podrażniające, pozbawione drobnych elementów, które łatwo można oderwać i... połknąć. Dlatego wybierając pierwsze autko dla pociechy, sięgaj po to, które posiada odpowiednie certyfikaty. Idealnie sprawdzają się zabawki drewniane, wykonane ręcznie, te w których widać troskę o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zwracaj uwagę na to, by zabawki były malowane bezpiecznymi farbami - takimi, które nie zrobią maluchowi krzywdy. To bardzo ważne - przecież najmłodsi uczą się świata wszystkimi zmysłami, rozkosznie smakując wszystko, co mają w zasięgu swoich rączek.

Dbaj o rozwój

Pierwsze autko bobasa musi mieć w sobie to coś. Prosta forma, nowoczesny design i połączenia, dzięki którym zabawka wydaje się być jeszcze bardziej atrakcyjna. Samochodzik ODA Lullalove ze sklepu www.babymama.pl sprawdzi się tutaj doskonale. Nie dość, że jest lekki i poręczny - w sam raz dla bobasa, to dodatkowo świetnie sprawdza się nie tylko jako autko, ale też grzechotka czy gryzak. Zachwyca kolorami i dźwiękami, skonstruowany tak, by uczyć malca manipulacji palcami, dbając tym samym o rozwój wzroku, słuchu i dotyku pociechy.

Eko autko

Czym samochodzik ODA różni się od innych? I wykonaniem, i projektem. Stworzony z troski o bezpieczeństwo i rozwój malucha, wykonany z drewna bukowego, zachęca do radosnego i twórczego odkrywania świata. Autko może towarzyszyć maluszkowi wszędzie: i w czasie zabawy w domu, i podczas pobytu na świeżym powietrzu. Sprawdza się tym bardziej, że ODA jest nie tylko samochodzikiem, ale i gryzaczkiem (tak potrzebnym i przynoszącym ulgę w niełatwym czasie ząbkowania) czy grzechotką.

Więcej informacji o samochodziku ODA Rodzice znajdą na www.babymama.pl

Samochodzik ODA kwadratowy Lullalove - cena: 65,00 pln
Samochodzik ODA okrągły Lullalove- cena: 65 pln

/źródło - /


 

Poprawiony: piątek, 04 września 2015 09:20