Rewolucyjne rozwiązanie w karmieniu niemowląt Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 28 sierpnia 2015 07:40

Rewolucyjne rozwiązanie w karmieniu niemowląt

Twoje maleństwo nie chce przyjmować stałych pokarmów ani poznawać nowych smaków, a każda kolejna próba karmienia kończy się niepowodzeniem, rozstrojem nerwowym i płaczem dziecka? Koniecznie sięgnij po podajnik pokarmu KidsMe, a sukces będzie gwarantowany.

Nawyk zdrowego żywienia należy kształtować już od najmłodszych lat. Pokarmy podawane dziecku powinny być urozmaicone i różnorodne, aby maluch mógł poznawać różne smaki, zapachy. Dzięki temu, jego dieta będzie bogata w składniki odżywcze, wyrobi sobie również smak, własne upodobania. W późniejszym czasie chętniej będzie zapoznawał się z nowymi, nieznanymi potrawami.

Innowacyjny podajnik
Niestety zazwyczaj podawanie pierwszych stałych pokarmów niemowlętom jest dość żmudne i czasochłonne. Rewolucyjnym rozwiązaniem w tym zakresie jest gryzak do podawania pokarmu KidsMe firmy DUMEL. Jest to silikonowy smoczek z otworami, które umożliwiają mu jeść naturalne produkty w bezpieczny sposób, gdyż uniemożliwiają przedostanie się większych kawałków jedzenia do buzi malucha. Nie trzeba miksować pokarmu – dziecko zrobi to samodzielnie w procesie przeżuwania. Dostępne są trzy rodzaje smoczków odpowiednie dla dzieci od 4 do 6 miesięcy. Jest wytrzymały i ma ergonomiczny kształt, a bezpieczne zamknięcie uniemożliwi wydostanie się pokarmu na zewnątrz. Przynosi również ulgę obolałym dziąsłom. W podróży jest wręcz niezastąpiony. Wynalazca tego produktu, wcześniej sam miał problem z karmieniem swojego dziecka. Jego syn Edwin nie chciał jeść łyżeczką. Karmienie stało się nie lada wyzwaniem. Dlatego stworzył prototyp podajnika do żywienia. W przeciwieństwie do poprzednich prób, Food astąpił przełom w karmieniu. Posiłki stały się przyjemnym doświadczeniem dla Edwina i jego rodziców. Dzięki temu produktowi o wiele łatwiej wprowadzać świeże, stałe produkty do diety dziecka. Do tej pory sprzedano już ponad pięć milionów podajników. Produkt dostępny jest już również w Polsce.
Ceny podajników od 25 do 35 zł


 

Firma DUMEL od ponad 9 lat jest importerem zabawek i akcesoriów dla dzieci. Oferuje ponad 1000 zabawek od grzechotek, gryzaków po figurki, maskotki, jeździki czy zdalnie sterowane modele. Zabawki firmy DUMEL pobudzają wyobraźnię dziecka poprzez możliwość beztroskiej zabawy i wykorzystania jego niekończących się pomysłów. Zespół stworzony przez firmę to ludzie wykwalifikowani, którzy potrafią dobrać zabawkę odpowiednią do rozwoju psychicznego i motorycznego dziecka. Głównym celem firmy jest sprzedaż zabawek bezpiecznych, edukacyjnych, które będą z dzieckiem od dnia narodzin do momentu kiedy stanie się samodzielne. Szczególną uwagę firma zwraca na bezpieczeństwo swoich produktów. Dlatego każda zabawka z oferty firmy DUMEL wykonana jest z najwyższej jakości surowców, odpowiada europejskim normom bezpieczeństwa oraz posiada certyfikat CE.
Ambasadorką marki DUMEL Discovery jest Katarzyna Cichopek. Aktorka, która sama jest mamą, chętnie dzieli się spostrzeżeniami, a także podsuwa własne pomysły, bierze czynny udział w tworzeniu zabawek DUMEL. Ambasadorem marek DUMELoraz Silverlit jest Marcin Łopucki - Mistrz Polski, Mistrz Europy oraz Pierwszy WiceMistrz Świata w Fitnessie Męskim, członek Kadry Narodowej, instruktor oraz trener sportowy. www.dumel.com.pl

/źródło - KiS PR/


 

Poprawiony: piątek, 28 sierpnia 2015 07:54