Idealna huśtawka dla Twojego wnuczka Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
czwartek, 06 sierpnia 2015 15:33

Idealna huśtawka dla Twojego dziecka

Czy wiesz, że łagodne kołysanie ma wpływ nie tylko na samopoczucie malca, ale również na jego prawidłowy rozwój?

Dzieci uwielbiają się huśtać. Dotyczy to również niemowląt. Rytmiczne kołysanie przypomina maluszkom czas pobytu w łonie matki. Dlatego lubią być w ciągłym ruchu, bujać się i kołysać. Delikatne bujanie jest dla nich czymś naturalnym, wycisza emocje, dziecko czuje się bezpiecznie i zaczyna odczuwać senność. Co ważne, bujanie reguluje napięcie mięśniowe i pobudza zmysł równowagi, co pomaga w późniejszej nauce chodzenia. Wspomaga także koordynację ruchową i koncentrację.

Dobra huśtawka to podstawa
Najlepsze efekty w uspokajaniu niemowlęcia dają delikatne ruchy w przód i w tył. Powinny być rytmiczne, najlepiej wykonywać je w tym samym tempie. Do huśtania niemowląt idealnie sprawdza się huśtawka hybrydowa Hipopotam firmy DUMEL. Jej wnętrze zostało wyprofilowane z myślą o najmłodszych dzieciach (od 3 do 9 kg). Jest komfortowe i ergonomiczne - dziecko leży w wygodnej i właściwej dla prawidłowego rozwoju pozycji. Bezpieczeństwo zapewniają 5-punktowe pasy z możliwością regulacji, a obrotowy listek z pluszowym hipopotamem umila czas spędzony w huśtawce.
W konstrukcji huśtawki wykorzystano unikalną technologię hybrydową InGenuity od Bright Starts, wykorzystującą siły magnetyczne zamiast standardowych silników. Dzięki temu napęd działa bardzo cicho, a produkt ma większą wytrzymałość ze względu na brak tarcia elementów w napędzie. Huśtawka posiada pięć prędkości huśtania z trzema nastawami czasowymi, funkcję wibracji, a także możliwość włączenia 1 z 8 melodii oraz 3 uspokajających odgłosów natury. Gdy dziecko zaśnie można włączyć blokadę bujania. Huśtawka jest lekka i wygodna w przenoszeniu. Można ją szybko złożyć i zabrać w plener.

Waga 6,74 kg
Cena około 340 zł


Firma DUMEL od ponad 9 lat jest importerem zabawek i akcesoriów dla dzieci. Oferuje ponad 1000 zabawek od grzechotek, gryzaków po figurki, maskotki, jeździki czy zdalnie sterowane modele. Zabawki firmy DUMEL pobudzają wyobraźnię dziecka poprzez możliwość beztroskiej zabawy i wykorzystania jego niekończących się pomysłów. Zespół stworzony przez firmę to ludzie wykwalifikowani, którzy potrafią dobrać zabawkę odpowiednią do rozwoju psychicznego i motorycznego dziecka. Głównym celem firmy jest sprzedaż zabawek bezpiecznych, edukacyjnych, które będą z dzieckiem od dnia narodzin do momentu kiedy stanie się samodzielne. Szczególną uwagę firma zwraca na bezpieczeństwo swoich produktów. Dlatego każda zabawka z oferty firmy DUMEL wykonana jest z najwyższej jakości surowców, odpowiada europejskim normom bezpieczeństwa oraz posiada certyfikat CE.
Ambasadorką marki DUMEL Discovery jest Katarzyna Cichopek. Aktorka, która sama jest mamą, chętnie dzieli się spostrzeżeniami, a także podsuwa własne pomysły, bierze czynny udział w tworzeniu zabawek DUMEL. Ambasadorem marek DUMELoraz Silverlit jest Marcin Łopucki - Mistrz Polski, Mistrz Europy oraz Pierwszy WiceMistrz Świata w Fitnessie Męskim, członek Kadry Narodowej, instruktor oraz trener sportowy. www.dumel.com.pl

/źródło - KiS PR/


 

Poprawiony: czwartek, 06 sierpnia 2015 15:50