Świetlny piekarnik Halogen Oven Drukuj Email
Wpisany przez Dziadek Funio   
sobota, 30 stycznia 2010 18:05

Świetlny piekarnik Halogen Oven

Długo zastanawialiśmy się z Babcią Zosią, czy kupić, czy nie kupić urządzenie kuchenne o bardzo „polskiej” nazwie - Halogen Oven.

Długo, bo cena była dość wysoka (około 500 zł), a w informacje wysyłkowych sklepów niezbyt się wierzy. altJedne firmy mówią o drugich, że tylko one handlują produktem oryginalnym, a inni sprzedają podróbki. W końcu przyszło do mnie drogą mailową (nie wiem jak, ale przyszło), że firma Mango wyprzedaje to urządzenie po… 199 złotych. Nie wiele się zastanawiając, zadzwoniłem do nich i urządzenie zamówiłem. Razem z kurierem kosztowało mnie to 225 złotych. Tak więc jesteśmy posiadaczami Halogen Oven-a. Już upiekliśmy w nim całego kurczaka z chrupiącą skórką (była chrupiąca, jak w reklamie), karkówkę - wyszła super (patrzcie zdjęcie, właśnie się piecze) i na razie tyle.

Warto pamiętać że np. u konkurencji, w „tvmarkecie” to urządzenie (lepsze, jak usłyszałem w reklamie, bo 10 stopni wyższe ma grzanie) kosztuje 599 złotych plus koszta przesyłki, a widziałem również podobne w „Real”-u za 299 złotych. Naprawdę nie widzę różnic poza maleńkimi wizualnymi, no i ta temperatura, o której pisałem.

Które są oryginałem, a które podróbką? Tak naprawdę mało mnie to obchodzi, jeśli za prawie trzykrotnie niższą cenę mogę kupić w OFICJALNEJ firmie ten sam produkt z gwarancją. Nie sądzę, aby którakolwiek z firm sprzedawała podróbki, po prostu pracowici Chińczycy (tak myślę) robią to samo na zamówienie wielu firm wysyłkowych (i nie tylko) z lekko zmienionym wyglądem i tyle.

Tak, czy siak gorąco polecam to ustrojstwo zwłaszcza wrogom mikrofalówek. Można w nim piec, gotować, gotować na parze, a także rozmrażać. Babcia Zosia nazywa „tego halogena” udoskonaloną wersją prodiża. Urządzenie wydaje się być bezpiecznym i funkcjonalnym. Naprawdę polecam, a gdzie kupicie i za ile, to już Wasz wybór.

Dziadek Funio 
 
 ps. z ostatniej chwili (31.01.10) w Real-u też przecenili i kosztuje 199 złotych!


Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 12:44