Nie zapomnijmy o Dniu Ojca!
Wpisany przez S.Z   
wtorek, 23 czerwca 2015 13:40

Nie zapomnijmy o Dniu Ojca! -LENOVO POLECA

Czerwiec'2015: W dniu dzisiejszym w Polsce świętujemy Dzień Ojca. Dzień Ojca nie jest u nas tak popularny, jak Dzień Matki wypadający w maju. Wynika to z cały czas przeważającej roli kobiet w życiu dzieci. Jednakże w ostatnich latach model rodziny coraz bardziej się zmienia i często na ulicach możemy spotkać Tatusiów na spacerze ze swoimi pociechami. Wielokrotnie też słyszymy, iż coraz więcej Panów decyduje się na wzięcie urlopu tacierzyńskiego, aby opiekować się swoim maluchem.

Dzisiejszy dzień jest po to, żeby podziękować naszym Ojcom za cały poświęcony nam czas – za to, że nauczyli nas jeździć na rowerze, budowali z nami zamki z piasku na plaży, zawozili rano do szkoły, pomagali rozwiązywać trudne zadania z matematyki, nauczyli szacunku do drugiej osoby, a przede wszystkim byli gotowi poświecić wszystko, abyśmy zawsze czuli się bezpiecznie. W jaki sposób sprawić, by tego dnia uśmiech zagościł na ich twarzach? Najważniejsze to pokazać i powiedzieć im, jak bardzo ich kochamy. Możemy przygotować im specjalną kolację, obejrzeć wspólnie ciekawe wydarzenie sportowe przed telewizorem, albo kupić fajny gadżet.

 

Firma Lenovo przygotowała na ten dzień niezwykły filmik, pełen pięknych kadrów ojców z dziećmi, ciepła i emocji. Pamiętajmy, że gdyby nie ojcowie i ich chęć do zaszczepienia w nas zainteresowania do techniki i technologii, nie byłoby teraz tylu zdolnych inżynierów tworzących niespotykane produkty, nie byłoby tylu klientów szukających nowinek na rynku i nie byłoby okazji do wspólnego świętowania tego dnia.
Wszystkim Tatom mówimy głośne „Kochamy Was i dziękujemy za wszystko"

Zapraszamy do obejrzenia filmu, najlepiej w towarzystwie Leonovo YOGA Tablet 2.
https://www.youtube.com/watch?v=IvZQSIWVxh4

Co wyróżnia Lenovo YOGA Tablet 2 Pro?
•13-calowy, większy niż standardowo, ekran QHD wykonany w technologii IPS oferującej szerokie kąty widzenia

•Wbudowany pico projektor, który umożliwia wysokiej jakości projekcję o przekątnej do 50 cali na dowolnej powierzchni – wyświetlaj klipy, filmy, program telewizyjne, wspólne nagrania na ścianie, czy suficie lub gdziekolwiek będzie to wygodne.

•To najlepiej wyposażony tablet na rynku jeśli chodzi o system nagłośnieniowy! Posiada przednie 8-watowe głośniki JBL® z dużymi komorami rezonacyjnymi i 5-watowym subwooferem, bazujące na technologii przetwarzania dźwięku Wolfson® Master HiFi™ oraz dźwięku przestrzennego Dolby®.
•Rewolucyjna konstrukcja, w której komora baterii i składana podstawka zostały zamocowane z boku.
•Do 15 godzin pracy na baterii bez konieczności ładowania
•4 sposoby używania tabletu: Trzymaj w dłoni, Połóż, Postaw, Powieś.

•Ceny oraz dostępność możesz sprawdzać na stronie www.lenovo.pl


Wszystkie oferty są uzależnione od dostępności. Produkty mogą być dostępne tylko na wybranych rynkach. Lenovo zastrzega sobie prawo do zmiany oferty i specyfikacji produktów w dowolnym czasie i bez powiadomienia.

Firma Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) — firma z globalnej listy Fortune 500 o obrotach sięgających 46 miliardów USD — jest liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii dla użytkowników indywidualnych i biznesowych oraz dla dużych przedsiębiorstw. Nasza oferta bezpiecznych produktów i usług o wysokiej jakości obejmuje komputery osobiste (w tym legendarną markę Think i urządzenia YOGA działające w różnych trybach), stacje robocze, serwery, pamięć masową, inteligentne telewizory, a także produkty mobilne, takie jak smartfony (w tym marki Motorola), tablety i aplikacje. Zapraszamy do dołączenia do nas w serwisie LinkedIn, obserwowania nas na Facebooku lub Twitterze (@Lenovo) oraz wizyty w witrynie internetowej www.lenovo.com
.

/źródło - STUDIO111/


 

Poprawiony: wtorek, 23 czerwca 2015 13:54