Dziecko w zaczarowanym ogrodzie Praktikera Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
sobota, 20 czerwca 2015 10:45

Dziecko w zaczarowanym ogrodzie Praktikera

Pełen pięknych kwiatów i krzewów, z wygodnymi meblami oraz wyodrębnionym miejscem do grillowania – oto nasz wymarzony ogród. Aranżując przestrzeń wokół domu nie zapomnijmy jednak również o najmłodszych. Praktiker podpowiada jak stworzyć dla nich magiczny, bajkowy świat.

Przydomowy ogród może być dla naszych dzieci miejscem niezapomnianych przygód i atrakcji. Aby tak było wystarczy tylko odrobina przestrzeni, kilka ciekawych zakamarków i magicznych przedmiotów, odpowiednio dobranych do wieku naszych pociech. Reszta zależy już tylko od wyobraźni maluchów. Przydatne produkty znajdziemy w marketach Praktiker i na www.praktiker.pl.

Dla młodszego i starszego, dla każdego coś dobrego!
Rocznym i dwuletnim dzieciom wystarczy nieduża piaskownica (89,99 zł), w której będą mogły stawiać swoje pierwsze babki z piasku, kocyk z zabawkami rozłożony na trawie, a w upalne dni mały plastikowy basenik (179 zł). Z każdym kolejnym rokiem potrzeby dzieci będą jednak wzrastać. Starsze uwielbiają się wspinać, huśtać i biegać. Dla nich idealnie sprawdzi się drewniany plac zabaw: wieża z huśtawkami (799 zł) czy domek na wysokościach z drabinkami i zjeżdżalnią. Rozładować energię malucha pomoże dodatkowo trampolina, która zadba również o kondycję naszego dziecka. Wspólne na niej podskoki i zabawy z rodzicami dadzą wiele radości, nie tylko najmłodszym, ale i dorosłym. Dokonując zakupu trampoliny (399 zł) pamiętajmy o bezpieczeństwie i wybierzmy model z siatką zabezpieczającą.


W okresie letnim dla starszych dzieci warto pomyśleć również o większym basenie (1499 zł), w którym będę się one mogły nie tylko pochlapać, ale i popływać. Po dniu pełnym wrażeń maluch chętnie zasiądzie z lodem w ręku na kolorowym huśtawkohamaku (74,99 zł).

/źródło - kuzniapr/

 

Poprawiony: sobota, 20 czerwca 2015 11:05