Majówka w ogrodzie Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
sobota, 02 maja 2015 09:54

Majówka w ogrodzie

Długi weekend majowy to czas, który nie sposób spędzić w domu. Piękna pogoda za oknem oraz optymistyczne prognozy pogody, to wystarczająca zachęta do tego, by już dziś zaplanować te kilka dni wolnego. Dekoria.pl podpowiada, w jaki sposób zaaranżować ogród, by dodatki, które znajdą się w naszym otoczeniu, zapewniły nam komfortowy wypoczynek.

Kiedy pogoda za oknem dopisuje, warto spędzić czas na świeżym powietrzu. Udana zabawa i otoczenie, które sprzyja pełnemu odpoczynkowi, to najlepszy przepis na długi weekend. Istotne jest nie tylko to, co smacznego przygotujemy dla siebie i najbliższych, ale i sposób, w jaki zatroszczymy się o zaaranżowanie przestrzeni wokół.

Dekoria.pl w tym sezonie proponuje dodatki w kolorach czerwieni. Kolekcja Quadro to tkaniny, które poprzez swój design i kolorystykę zbudują sielski klimat wprost z Prowansji. Urocza krata doskonale prezentuje się we wnętrzach, ale jak przekonują specjaliści, sprawdzi się również w dekoracji ogrodu. O czym należy pamiętać? Centralnym punktem naszych spotkań na świeżym powietrzu jest stół. Dlatego zadbajmy o to, by nie zabrakło na nim obrusu, gustownych serwetek i innych drobnych dekoracji. Krzesła wyposażmy w wygodne siedziska, które obecnie są dostępne w promocyjnej cenie, do -20% taniej. Co ważne, promocja obejmuje zarówno gotowe produkty, jak i te szyte na miarę. Meble ogrodowe (np. huśtawki) będą jeszcze wygodniejsze, gdy znajdą się na nich poduszki i miękkie pledy. Na koniec dodajmy kilka dodatków - kwiecistą ceramikę, na której podamy smaczne przekąski, czy też lampiony, które będą nam towarzyszyć podczas długich wieczorów.

Kilka nowych dodatków w zaledwie kilka chwil odmieni stary komplet ogrodowy. A dodatkowe dekoracje, szczególnie te wokół naszego stołu, sprawią, że posiłek na świeżym powietrzu będzie prawdziwą ucztą dla naszych zmysłów - zarówno dla smaku, jak i wzroku.


Dekoria.pl - marka ceniona zarówno w Polsce, jak i zagranicą - jest własnością polskiej firmy Franc-Textil Sp. z o.o. Jest to jedno z największych i najnowocześniejszych centrów szycia tekstyliów domowych, produkujących wyroby na zlecenie firm tekstylnych i handlowych z krajów Europy Zachodniej.Od 20 lat specjalizuje się w produkcji wszelkich artykułów tekstylnych oraz rolet rzymskich dla domów, mieszkań oraz hoteli. Od dłuższego czasu w sklepie www.dekoria.pl  dostępny jest także bogaty wybór dekoracji oraz mebli.

 

/źródło - / 

Poprawiony: sobota, 02 maja 2015 10:12