3 pojazdy RC, którymi zaskoczysz chłopca. Ranking redakcji Drukuj Email
Wpisany przez W.P.   
poniedziałek, 02 marca 2015 13:45

3 pojazdy RC, którymi zaskoczysz chłopca. Ranking redakcji

Twoje dziecko marzy o pojeździe RC? Sprawdź, który z modeli przypadnie mu szczególnie do gustu, a z jakim nie będzie chciał rozstać się nawet po wielu latach zabawy. Na nasze zestawienie składają się ponadczasowe zabawki PC wiodących producentów.

Ponadczasowe pojazdy RC z popularnych serii

ZMOTOZ3 od Himoto | szybki samochód RC na baterie

Szukasz trwałego samochodu RC dla dziecka, który charakteryzuje się ponadprzeciętnymi osiągami? Taki właśnie jest ZMOTOZ3 od Himoto.

Auto należy do najchętniej wybieranych zabawek RC, po które sięgają zarówno początkujący, jak i średnio-zaawansowani modelarze. Samochód występuje w kilkunastu wariantach kolorystycznych i pozwala na swobodny dobór podzespołów zamiennych w czasie.

ZMOTOZ3 bardzo dobrze radzi sobie w trudnych warunkach pokonując nawet najtrudniejsze przeszkody. W standardowym wyposażeniu tego modelu producent zastosował profesjonalne, olejowe amortyzatory oraz staranie wyprofilowane opony, które zapewniają satysfakcjonującą przyczepność na każdym podłożu.

Pojazd RC wyposażono w wydajny silnik elektryczny, od którego ciepło odbiera duży aluminiowy radiator, dzięki czemu producent wyeliminował ryzyko przegrzania się jednostki po dłuższej jeździe.

Ze względu na technologię End Point Adjustment i radio pracujące w częstotliwości 2,4 GHz, ZMOTOZ3 umożliwia swobodne sterowanie poziomem prędkości.

 

MJX: F649 | niewielki helikopter z wbudowaną kamerą FullHD

MJX: F649 jest jednym z najchętniej wybieranych helikopterów przez początkujących modelarzy. Zabawka sprawdza się zarówno na zamkniętych, jak i otwartych przestrzeniach, a ze względu na zastosowaniu radia 2,4 GHz, MJX: F649 ma zasięg blisko 100 metrów.

Model wyposażono w dwa trwałe i niewrażliwe na uderzenia śmigła, dzięki którym helikopter może cieszyć chłopca przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów serwisowania.

Producent wyposażył model MJX: F649 w profesjonalny żyroskop, dzięki czemu helikopter samodzielnie stabilizuje lot podczas wietrznej pogody.

Użytkownik ma możliwość rejestrowania lotu za pośrednictwem niewielkiej kamery wideo osadzonej pod kadłubem (standard FullHD 1080p).

 

Double Horse 7010 | motorówka na baterie z zasięgiem 70 metrów

Zwrotna motorówka na baterie, która może być doskonałym prezentem dla początkującego modelarza RC. Double Horse 7010 charakteryzuje się wydłużoną żywotnością oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi.

Pojazd wyposażono w system zabezpieczający zabawkę przed zalaniem (moduł odcina zasilanie od silnika napędzającego motorówkę) oraz moduł radiowy pracujący na częstotliwości 40 MHz, dzięki któremu chłopiec może sterować motorówką z odległości nawet 70 metrów.

Motorówka została wykonana z wysoką dbałością o detale, dzięki czemu przypomina pełnowymiarowy model w skali 1:10.

Artykuł został przygotowany przez specjalistów ze sklepu http://www.gimmik.pl/HELIKOPTERY_RC,z,12.html