Jak przygotować się do spaceru z dzieckiem? Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
poniedziałek, 09 lutego 2015 07:59

Jak przygotować się do spaceru z dzieckiem?

Niezależnie od pory roku, pogoda bywa kapryśna. Warto o tym pamiętać, zabierając malucha na spacer. Aby zimowe spacery czy pierwsze wiosenne wyjścia nie zakończyły się przemarznięciem lub przegrzaniem, a w efekcie i przeziębieniem, trzeba być przygotowanym na wszystko. Co to oznacza w praktyce?

 

Na cebulkę
Tegoroczna aura zaskakuje. Raz słońce, raz deszcz, tu mróz, tu wiosna w środku zimy. Nic dziwnego, że wiele młodych mam nie wie, jak ubierać pociechę na spacer. Co radzą specjaliści? Ubranie na cebulkę. Kilka warstw daje możliwość elastycznego reagowania na zmieniającą się aurę. Mama ma więc możliwość założenia dodatkowej ochrony, gdy jest zbyt zimno lub pozbycia się jednej warstwy- gdy jest za ciepło. Warto też zawsze mieć pod ręką bawełniany, lekki kocyk (np. Kocyk slim Diamenty 75x100 Kalamati ze sklepu www.babymama.pl ). Dlaczego akurat ten kocyk? Kocyk Kalamati nie posiada wypełnienia, jest bardzo lekki i świetnie sprawdza się w cieplejsze dzień lub jako dodatkowa warstwa. Wykonany z wysokiej jakości bawełny z jednej strony i z bardzo miękkiego, miłego w dotyku materiału minky z drugiej. Przyjemny, ciepły, komfortowy i bardzo kolorowy- idealnie sprawdza się w czasie werandowania i spacerowania- niezależnie od pory roku.

Na zimne i na ciepłe dni
Są takie rozwiązania, po które powinna sięgnąć każda młoda mama. Uniwersalny, całoroczny kocyk slim Diamenty 75x100 Kalamati jest tego doskonałym przykładem. Wykonany z wysokogatunkowej bawełny, gwarantuje pełen komfort spacerowania o każdej porze roku. Jest lekki, delikatny, miły w dotyku. Szyty ręcznie, z najwyższej jakości materiałów, z troską o wygodę użytkowania- nic dziwnego, że maluchy go wprost uwielbiają. Warto więc mieć go zawsze przy sobie- przecież nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać.
Spacer to samo zdrowie. Świeże powietrze jest potrzebne dziecku do prawidłowego rozwoju. Wszak nic tak dobrze nie wpływa na harmonijny rozwój pociechy i nic tak korzystnie nie wpływa na kształtowanie się systemu immunologicznego dziecka jak minimum dwie godziny spacerowania każdego dnia.
Więcej informacji o Kocyku slim Kalamati rodzice znajdą na www.babymama.pl

Kocyk slim Szachownica 75x100 Kalamati - cena: 145,00 zł
Kocyk slim Diamenty 75x100 Kalamati- cena: 145,00 zł
Kocyk slim Komiks 75x100 Kalamati- cena: 145,00 zł

 

/źródło - /


 

Poprawiony: poniedziałek, 09 lutego 2015 08:07