Bazgroszyt zmienia się dla najmłodszych Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
środa, 03 grudnia 2014 08:47

Bazgroszyt zmienia się dla najmłodszych

Wielkie zmiany w serwisie Bazgroszyt.pl. Od teraz bazgroszyt.pl to nie tylko sklep z autorskimi materiałami edukacyjnymi, rozwijającymi kompetencje najmłodszych poprzez zabawę, ale również internetowa platforma dla dzieci.


Stworzyliśmy miejsce, gdzie dziecko może twórczo i bezpiecznie spędzać czas w sieci. Dzisiejszym maluchom kontakt z technologią przychodzi naturalnie i instynktownie, co zrobić, więc by czas spędzany on-line było wartościowy i rozwijający? Chwilę spędzone przed monitorem nie muszą i nie powinny być tylko bezmyślną rozrywką. Rozwijanie grafomotoryki rączki jest możliwe również za pomocą myszki czy ekranu dotykowego. Atrakcyjne gry edukacyjne pomagają opanować liczenie i literki. Dzięki wyzwaniom stawianym przez gry, dzieci chętnie rozwiązują łamigłówki ucząc się logicznego myślenia. Nowy serwis Bazgroszytu ma być takim miejscem, gdzie dzieci w jednym miejscu znajdą mnóstwo atrakcji dla siebie, a rodzice mogą mieć pewność, że wartościowo spędzają czas i nie są narażone na szkodliwe treści. Wśród dostępnej za darmo zawartości znajdziemy kolorowanki i malowanki do wydruku oraz ulubione piosenki najmłodszych z nowymi animacjami. Sympatyczne Kredziaki zachęcają do zabawy i nauki, od pisania po język angielski. Gry i zabawy od bazgroszyt.pl mają sprawiać frajdę, gdyż wtedy dzieci chętniej będą się uczyć i pracować z bazgrokartami. Ich atrakcyjność ma sprawić, że maluch sam będzie prosił o następne ćwiczenia. Nagrodą będzie, nie tylko radość i satysfakcja z wykonywanych zadań, ale i nabyte umiejętności, gdyż głównym składnikiem autorskich gier i zabaw od Bazgroszytu, jest rozwijanie kompetencji. Podążając za szlaczkiem dziecko ćwiczy ruchy ręki, nabywając precyzje niezbędna do nauki pisania. Rozwiązując sudoku czy dopasowując pary zauważa związki logiczne pomiędzy przedmiotami. Starsze przedszkolaki mogą zmierzyć się z testem gotowości szkolnej, by móc ukierunkować zabawę na ćwiczenie umiejętności, które wymagają jeszcze dalszego rozwoju.
Nowa odsłona strony www.bazgroszyt.pl  jest stworzona przede wszystkim dla dzieci. Rodzice znajdą tam zakładkę informacyjną wprowadzającą w autorski system zabaw edukacyjnych. Po zapoznaniu się z wprowadzeniem, można oddać stery maluszkom. Prosta, intuicyjna nawigacja nie wymaga stałego nadzoru rodzica, a brak niebezpiecznych odnośników chroni dzieci. Zarówno rodzice, jak i dzieci, zyskują, więc godna zaufania przestrzeń w internecie. Zapraszamy do odwiedzin nowego bazgroszyt.pl.

/źródło - Animagic PR/

 

Poprawiony: środa, 03 grudnia 2014 08:57