Kolekcja Ashley: mieszkanie w kobiecym stylu Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
poniedziałek, 10 listopada 2014 10:23

Kolekcja Ashley: mieszkanie w kobiecym stylu

Subtelne, jasne i przytulne wnętrze, które odda charakter jego właścicielki? To możliwe. Jeżeli marzysz o gustownie zaaranżowanej przestrzeni, która będzie zachwycać ponadczasowym wystrojem, koniecznej poznaj nowość od Dekoria.pl - kolekcję Ashley.

 

Klimat i wystrój wnętrza wpływa na nasze samopoczucie, a także fakt, że spędzamy w tym miejscu czas z przyjemnością. Jak sprawić, by każde pomieszczenie w mieszkaniu było przytulne, a zarazem od wejścia zdradzało romantyczną duszę domownika? Kluczem do sukcesu będą dodatki o subtelnym kwiecistym wzorze.

Róża jest jednym z najczęściej wykorzystywanych motywów w aranżacji wnętrz w stylu angielskim czy prowansalskim. To ona w dużej mierze nadaje pomieszczeniu kobiecego charakteru.

Z myślą o kobietach, które pragną stworzyć w swoim wymarzonym M ponadczasową, gustowną dekorację, Dekoria.pl wprowadziła kolekcję o nazwie Ashley. Urokliwy kwiecisty wzór został połączony z drobnymi kropeczkami - razem doskonale oddaje to charakter angielskich lub prowansalskich wnętrz.

Linia Ashley to zestaw uniwersalnych tkanin, które wprowadzą świeżość i radość w naszym mieszkaniu. Subtelna kolorystyka - pastelowe odcienie różu, zieleni, beżu czy czerwieni, doskonale eksponuje dodatki na nieco ciemniejszych meblach. Z powodzeniem możemy zdecydować się na zakup zasłon, rolet, poduszek czy obrusów, które odmienią wystrój każdego pomieszczenia.

Dekoria.pl - marka ceniona zarówno w Polsce, jak i zagranicą - jest własnością polskiej firmy Franc-Textil Sp. z o.o. Jest to jedno z największych i najnowocześniejszych centrów szycia tekstyliów domowych, produkujących wyroby na zlecenie firm tekstylnych i handlowych z krajów Europy Zachodniej.Od 20 lat specjalizuje się w produkcji wszelkich artykułów tekstylnych oraz rolet rzymskich dla domów, mieszkań oraz hoteli. Od dłuższego czasu w sklepie www.dekoria.pl  dostępny jest także bogaty wybór dekoracji oraz mebli.

 

/źródło - /

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 10 listopada 2014 10:31