Niezniszczalna moc w jednym urządzeniu - o maszynce do włosów Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
sobota, 08 listopada 2014 12:41

Niezniszczalna moc w jednym urządzeniu - o maszynce do włosów


Marka Remington wprowadza rewolucyjnie rozwiązanie w męskiej (i nie tylko) stylizacji włosów. Niezniszczalna maszynka do włosów Virtually Indestructible to idealne urządzenie dla wszystkich. Innowacyjna poliwęglanowa obudowa i litowa bateria, działająca przez 120 minut, pozwalają aby zabierać ją wszędzie i testować w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.

Jedna maszynka – wiele możliwości
Maszynka Virtually Indestructible jest stworzona do precyzyjnego strzyżenia.
W zestawie dostępnych jest aż 11 wymiennych grzebieni, każdy do innej długości włosów. Pozwalają one na perfekcyjne golenie, idealnie dobrane do indywidualnych potrzeb każdego mężczyzny. Strzyżarka wyposażona jest w innowacyjny, wysokoobrotowy silnik, dzięki któremu maszynka może strzyc z prędkością aż 350 mm/s. Poradzi sobie ona z każdym rodzajem owłosienia, niezależnie od jego grubości czy długości.

Maszynka gotowa na obóz przetrwania
Marka Remington stworzyła maszynkę odporną na wszystko. Sprawdza się w każdych warunkach, dzięki czemu jest idealna dla mężczyzn, którzy dużo podróżują i potrzebują mobilnej, wytrzymałej maszynki. Dzięki poliwęglanowej obudowie nie straszne jej upadki z kilku metrów czy kąpiel w wodzie. Podwójna litowa bateria zapewnia 120 minut ciągłego działania, dzięki czemu nie ma potrzeby ładowania jej przed każdym użyciem. Posiada elektroniczny wskaźnik baterii pozwalający uniknąć sytuacji, w której rozładuje się nam ona w trakcie strzyżenia.

Super wytrzymała siła w świecie męskiej stylizacji
Marka Remington wyszła naprzeciw oczekiwaniom współczesnych mężczyzn. Zabiegani, zapracowani potrzebują maszynki, która sprosta ich wysokim wymaganiom. Strzyżarka Virtually Indestructible zaprojektowana specjalnie z myślą o sile i trwałości, dotrzyma im kroku. Jej niezniszczalna obudowa i trwałe części, zbudowane z materiałów wykorzystywanych przy produkcji kasków, szyb samochodowych czy elektronarzędzi, pozwolą na długie lata intensywnego użytkowania i testy w wielu ekstremalnych warunkach.

Przeżyj przygodę swojego życia z marką Remington!
Marka Remington przygotowała wyjątkowy prezent dla swoich klientów. Przy zakupie maszynki do strzyżenia Virtually Indestructible lub innego wybranego produktu, rejestracji swojego paragonu na stronie www.kazdasytuacja.pl można otrzymać niezniszczalną latarkę VARTA. To jednak nie wszystko! Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe - „W jakich warunkach chciałbyś wypróbować produkty Remington?" przystępuje się do walki o nagrodę główną. Zwycięzca internetowego głosowania wygra wyjazd na survival camp z byłymi GROM-owcami w Góry Świętokrzyskie.

Dane Techniczne:
• Wysokie obroty silnika
• Profesjonalna wydajność 350 mm/s
• Precyzyjne, szlifowane ostrza
• Masywna poliwęglanowa obudowa
• Zasilanie sieciowo-akumulatorowe
• Zasilanie litowe zapewnia czas użytkowania do 120 min
• Czas ładowania: 4 h
• Wymienny system ostrzy
• 11 grzebienie do różnych długości (1,5 mm – 25 mm)
• Profesjonalny zestaw grzebieni
• Wskaźnik zasilania baterii
• Opakowanie do przechowywania
• Możliwość mycia pod bieżącą wodą
• Uchwyt do zawieszenia
• Szczoteczka do czyszczenia
• Buteleczka oliwy w zestawie

Cena katalogowa: 329 zł


O marce Remington
Remington pomaga milionom użytkowników na całym świecie w pielęgnowaniu ich urody oraz pozwala na kreatywne zmiany wizerunku. Oferuje szeroką gamę urządzeń do stylizacji włosów (suszarki, prostownice, lokówki) i męskiej pielęgnacji osobistej (golarki elektryczne rotacyjne i foliowe, trymery, strzyżarki), a także innowacyjne produkty do depilacji IPL. Nr 1 w stylizacji włosów w Polsce**. 
www.remington-europe.com
** W wartości sprzedaży (Sales Value) za okres styczeń – grudzień 2011 w kategorii Hair Stylers (Stylizacja włosów tj. prostownice, lokówki, lokówko-suszarki, wałki, prostownico – karbownice), Źródło: GFK Retail and Technology, Poland Panelmarket.

 

Link do filmu na You Tubie: http://www.youtube.com/watch?v=jjiTvN3i6UY

/źródło - Umbrelka PR/


 

Poprawiony: sobota, 08 listopada 2014 12:51