Produkty Minos do czyszczenia nagrobków
Wpisany przez S.Z   
czwartek, 23 października 2014 09:09

PRODUKTY MINOS DO CZYSZCZENIA NAGROBKÓW


1 listopada to dzień niezwykle ważny w polskiej tradycji. Jest to czas zadumy, przemyśleń i wspominania tych, którzy odeszli. By w tym szczególnym dniu móc skupić się tylko na zadumie, powinniśmy zadbać o nagrobki bliskich odpowiednio wcześniej. Produkty marki Minos pozwolą w szybki i prosty sposób oczyścić oraz zabezpieczyć groby w tym jesiennym okresie.

MINOS Aktywny spray myjący do kamienia polerowanego
Minos aktywny spray myjący przeznaczony jest do mycia nagrobków oraz innych powierzchni z kamienia polerowanego – lastriko, granitu, marmuru. Dzięki aktywnej pianie skutecznie usuwa zabrudzenia, pielęgnuje i nadaje połysk, usuwa zazielenienia, ślady po liściach oraz inne zabrudzenia. Chroni przed kurzem, a także posiada właściwości antyelektrostatyczne. Dodatkowo butelka ze spryskiwaczem zapewnia wygodne użytkowanie. Produkt posiada przyjemny, leśny zapach.

Opakowanie: 400 ml
Cena: ok. 6 zł
Producent: GRUPA INCO S.A.

 

 

 


MINOS Aktywny płyn myjący do kamienia polerowanego
Minos aktywny płyn myjący przeznaczony jest do mycia nagrobków oraz innych powierzchni z kamienia polerowanego (lastriko, granitu, marmuru). Doskonale czyści, pielęgnuje, usuwa zazielenienia, ślady po liściach oraz ptasie odchody. Posiada właściwości antyelektrostatyczne, które chronią nagrobek przez kurzem.

Opakowanie: 270 ml
Cena: ok. 4 zł
Producent: GRUPA INCO S.A.

 


MINOS Pasta płynna do kamienia polerowanego
Minos płynna pasta przeznaczona jest do czyszczenia, konserwacji nagrobków oraz innych powierzchni z kamienia polerowanego (lastriko, granitu, marmuru). Doskonale czyści i pielęgnuje, nadaje lustrzany połysk, konserwuje oraz chroni przed działaniem czynników atmosferycznych (kurzem i wilgocią).

Opakowanie: 270 ml
Cena: ok. 5 zł
Producent: GRUPA INCO S.A.

 

 

 

 MINOS Pasta stała do kamienia polerowanego
Minos pasta stała przeznaczona jest do czyszczenia i bieżącej konserwacji nagrobków oraz innych powierzchni z lastriko, granitu i marmuru. Doskonale usuwa zabrudzenia, nadaje powierzchni lustrzany połysk, konserwuje oraz chroni przed działaniem czynników atmosferycznych (kurzem i wilgocią).

Opakowanie: 240 g
Cena: ok. 5,50 zł
Producent: GRUPA INCO S.A.

 

/źródło - Made in PR/

 

Poprawiony: czwartek, 23 października 2014 09:25