Komputer cyklu - bezpieczna, zdrowa i wygodna antykoncepcja PDF Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
czwartek, 09 października 2014 09:46

Komputery Cyklu – bezpieczna, zdrowa i wygodna antykoncepcja

Płodność kobiety pod kontrolą komputera? Brzmi abstrakcyjnie i nierealnie – a jednak! Inteligentne Komputery Cyklu to nie kolejne elektroniczne gadżety, ale urządzenia, których zadaniem jest pomagać zarówno kobietom, jak i ich partnerom w życiu seksualnym – jako naturalny i skuteczny środek antykoncepcyjny. Pozwalają one cieszyć się bezpiecznym seksem, a także ułatwiają zaplanowanie powiększenia rodziny w odpowiednim momencie.


Antykoncepcja hormonalna to jedna z najczęstszych metod zapobiegania ciąży. Najbardziej powszechna, licznie stosowana i wciąż bardzo niezdrowa. Decyduje się na nią coraz więcej kobiet, które regularnie współżyją. Mimo że środki hormonalne charakteryzują się dużą skutecznością, ich regularne zażywanie wiąże się jednak z koniecznością systematycznych badań, wysokimi, comiesięcznymi wydatkami oraz negatywnymi skutkami ubocznymi dla zdrowia kobiet. Ponadto naukowcy uważają, że mężczyznom podświadomie bardziej podobają się kobiety, które nie zażywają środków antykoncepcyjnych. Jest to ściśle związane z dniami płodnymi - stosowanie tabletek hormonalnych hamuje silne wydzielanie feromonów, które wpływają na postrzeganie kobiet przez mężczyzn. Poza tym, regularne zażywanie środków hormonalnych może także obniżyć poziom libido u kobiet.
Inteligentne komputery cyklu Lady-Comp to doskonała alternatywa dla kobiet, które nie chcą lub nie mogą stosować środków hormonalnych, prezerwatyw lub innych metod zapobiegania ciąży. Lady-Comp jest w 100% ekologiczny i prosty w stosowaniu. Jedyne, czego wymaga od użytkowniczki, to codzienny pomiar temperatury, zaraz po przebudzeniu. Doskonale sprawdza się w kwestii antykoncepcji, również w przypadku nieregularnych miesiączek, posiada dodatkową funkcję statystyki cyklu, niezwykle przydatną dla diagnostyki jego ewentualnych zaburzeń.
Bezpiecznie!
Lady-Comp jest produkowany nieprzerwanie od 27 lat. Oznacza to, iż został sprawdzony i był użytkowany przez kolejne pokolenia. Skuteczność komputerów cyklu Lady-Comp kształtuje się na poziomie 99,36 %.
Zdrowo!
Bez hormonów, bez humorów, bez obaw – komputery cyklu Lady-Comp to jednorazowa inwestycja w swoje zdrowie. Przy poprawnym użytkowaniu, dbaniu oraz czyszczeniu, mogą być one stosowane przez 10 lat i więcej. Co ważne, skuteczność komputera jest cały czas taka sama.
Wygodnie!
Komputery Cyklu to małe oraz podręczne urządzenia, które podczas podróży, wyjazdu zmieszczą się w każdej torebce kobiety. Jego uniwersalność oznacza, że mogą być one stosowane niemal przez każdą kobietę, niezależnie od miejsca zamieszkania, pracy, rytmu dnia czy charakteru!
Cena: 1 999 zł
Czas na zmiany, czas na Baby-Comp
Gdy kobieta uzna, że jest gotowa do macierzyństwa Lady-Comp można zamienić na komputer cyklu z serii Baby-Comp, który pomaga w zaplanowaniu potomstwa. Produkt Baby-Comp skierowany jest głównie do przyszłych rodziców. Wskazuje optymalny czas na zapłodnienie, może pomóc w zaplanowaniu płci dziecka, podaje datę poczęcia i porodu. W przypadku problemów z płodnością pozwala je szybko zdiagnozować, ze względu na posiadaną rozbudowaną statystykę cyklu.
Cena: 2 499 zł
Dla zabieganych - Pearly
Oferta produktowa skierowana jest do nowoczesnych kobiet, często podróżujących, zabieganych ale świadomych zagrożeń jakie niesie ze sobą tradycyjna antykoncepcja hormonalna. Skuteczność komputera Pearly szacuje się tak samo jak w przypadku Lady-Comp oraz Baby-Comp na 99,36%. Stosowanie komputera nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Wbudowana bateria o żywotności 2-3 lat jest wymienialna.

 

Cena: 1299zł

Komputery Cyklu – skuteczne, naturalne planowanie rodziny

Po długich przemyśleniach i przygotowaniach jedna z najważniejszych decyzji w Waszym życiu zapadła – planujecie powiększyć rodzinę. Jednym wymarzone dwie kreski na teście ciążowym pojawiają się dość szybko, inni jednak czekają na nie miesiącami, czasem nawet dłużej. O problemach z płodnością lekarze mówią dopiero po minimum roku bezskutecznych starań, chociaż nadal nie jest to postrzegane jako bezpłodność. Odpowiednia diagnostyka cyklu i wcześniejsze poznanie reguł rządzących kobiecym organizmem mogą skrócić czas oczekiwania na wymarzoną ciążę.
Normalnie szansa na zapłodnienie w czasie owulacji wynosi ok. 40 %. Bezdzietność par, które pragną posiadać potomstwo jest najczęściej spowodowana nie całkowitą bezpłodnością, lecz obniżoną płodnością, którą na ogół powodują zaburzenia równowagi hormonalnej (często związane z wieloletnim stosowaniem antykoncepcji hormonalnej). Podobnie jak niewydolność fazy lutealnej (obejmującej czas od owulacji do miesiączki, w czasie którego wzrastający poziom progesteronu wpływa na przygotowanie śluzówki macicy na przyjęcie zapłodnionego jaja) mogą one zarówno powodować wstrzymanie owulacji, jak i prowadzić do poronień. Aby tego uniknąć warto jak najszybciej zdiagnozować problemy z cyklem. Niestety, nie da się ich precyzyjnie zaobserwować samodzielnie, natomiast badania lekarskie są czasochłonne i kosztowne. Z pomocą spieszy kobietom najnowsza technologia.
Inteligentne komputery cyklu Baby-Comp służą do monitorowania organizmu kobiety, wskazując optymalny czas na poczęcie. Urządzenie wykorzystuje wyniki precyzyjnego pomiaru podstawowej temperatury ciała (do 3 miejsc po przecinku!) oraz daty menstruacji. Analizując te dane i porównując je z wgraną bazą dotyczącą ponad miliona kobiecych cykli, potrafi wyznaczyć dokładny moment owulacji. Ponadto posiada rozbudowaną statystykę cyklu i planowania, która umożliwia rozpoznanie problemów spowodowanych zaburzoną równowagą hormonalną lub nieregularnymi cyklami miesiączkowymi (niewydolność ciałka żółtego czy cykle monofazowe). Ze szczegółowym wydrukiem danych z urządzenia można udać się do lekarza specjalisty w celu uzyskania konkretnej pomocy. Ponadto Baby-Comp umożliwia także zapisanie daty współżycia, pokazuje datę poczęcia oraz – na jej podstawie – termin porodu. Ciekawą funkcją dodatkową urządzenia jest możliwość zaplanowania płci dziecka (komputer wyświetla ikonę chłopca lub dziewczynki we właściwe dni). Baby-Comp jest urządzeniem szczególnie dedykowanym parom starającym się o dziecko – zwłaszcza, jeżeli kobieta nie jest pewna regularności swoich cykli lub nie orientuje się, kiedy i czy zachodzi owulacja. Najnowsze badania przeprowadzone w Niemczech wykazały, że użycie komputera cyklu do planowania ciąży zwiększa prawdopodobieństwo poczęcia aż o 50% w stosunku do starań bez użycia urządzenia.

Używając Baby-Comp można:
• wskazać optymalny moment poczęcia;
• określić dni, w których jest zwiększona możliwość poczęcia chłopca lub dziewczynki;
• zdiagnozować występowanie cykli bezowulacyjnych oraz niewydolność ciałka żółtego;
• zidentyfikować ciążę po 15 dniach od poczęcia;
• poinformować urządzenie o współżyciu;
• określić datę poczęcia i narodzin dziecka;
• określić dzień owulacji i optymalny czas na poczęcie nawet z 6 dniowym wyprzedzeniem;
• sprawdzić zapamiętane dane w urządzeniu, do 250 dni wstecz;
• otrzymać wydruk danych o cyklu;
• stosować urządzenie jako nowoczesną antykoncepcję;

Po narodzinach dziecka Baby-Comp sprawdzi się jako naturalny środek antykoncepcyjny o wysokiej skuteczności (skuteczność komputerów cyklu, produkowanych nieprzerwanie od 27 lat, kształtuje się na poziomie 99,36%) – wystarczy unikać współżycia lub stosować zabezpieczenie w czasie, w którym urządzenie wskazuje na dni płodne. Baby-Comp to jednorazowa inwestycja we własne zdrowie – przy poprawnym użytkowaniu może być stosowany nawet przez 10 lat i dłużej. Nigdy więcej środków hormonalnych, humorów ani obaw!
Koszt urządzenia: 2 499zł
Dostępność: www.lady-comp.p l oraz wybrane apteki

Oprócz Baby-Comp dostępne są także uniwersalne komputery cyklu Lady-Comp zastępujące antykoncepcję hormonalną (można do nich wgrać oprogramowanie Baby-Comp) oraz wersja "miniaturowa" Pearly, przeznaczona dla kobiet zabieganych, często podróżujących, wyposażona w wymienialną wbudowaną baterię o żywotności 2-3 lat.
Lady-Comp, cena: 1 999zł
Pearly, cena: 1 299zł

 

/źródło - /

 

 

Poprawiony: czwartek, 09 października 2014 10:05