Po co workom uszy? Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
środa, 18 listopada 2009 13:01

Po co workom uszy?

 

Chyba każdemu przytrafiło się to przynajmniej raz: worek na odpady już pełen, czas wyjąć go z kosza, a nie ma jak go złapać.

 

altNawet gdy nie jestwypełniony śmieciami po brzegi, często jest za krótki, by jego końce dało się wygodnie zawiązać, a sama jakość folii pozostawia wiele do życzeniai zwyczajnie się urywa. Z pomocą przychodzi Paclan i jego innowacyjnerozwiązanie – worki z… uszami.

Bunny Bags to worki na odpady zakończone poręcznymi uchwytami, zupełnie

jak w reklamówce. Jednak te tutaj są wygodniejsze: długie i miękkie, pozwalają na zawiązanie w prosty sposób i wygodne wyniesienie zapełnionego worka do kontenera przed domem. Bunny Bags wykonane są z najwyższej jakości tworzywa, dzięki czemu są mocne i trwałe. Pozostają nienaruszone także wówczas, gdy wypełnione po brzegi przenosi się je za związane w zgrabny węzełek uszy. Innowacyjne worki od marki Paclan dostępne są w pojemnościach 35 i 60 litrów, najczęściej spotykanych w domowych koszach na śmieci.

Dzięki Paclan Bunny Bags wyciąganie nawet przepłnionego worka z kosza przestaje być problemem. Co więcej, robienie porządków za pomocą takich

akcesoriów może być nie lada frajdą dla najmłodszych. Bo właśnie po to worki mają uszy, by sprzątanie dla każdego było przyjemnością.

 

 

Paclan Bunny Bags: 35l - 15 sztuk, cena: 5,40 zł

                                60l - 15 sztuk, cena: 7,30 zł

 

  
Poprawiony: piątek, 10 stycznia 2014 12:35