Ceramika Włoska - kolekcja Mediteraneo
Wpisany przez S.Z   
wtorek, 29 lipca 2014 20:03

Kolekcja Mediteraneo, nowość w ofercie Dekoria.pl

Lato w pełni, a wraz z nimi moda na proste i szybie jedzenie, które możemy podać w dowolnym miejscu. Na stołach, niczym we Włoszech, dominują lekkie przekąski - pomidory, oliwki, sałaty i inne warzywa. Te wymagają odpowiedniego podania, dlatego Dekoria.pl poleca nowość - ceramikę włoską z kolekcji Mediteraneo.

Włosi wiedzą, że latem pogoda nie zachęca do tego, by spędzać długie godziny gotując. Dlatego potrawy z reguły są szybkie i łatwe w przygotowaniu. Dużą popularnością cieszą się przekąski, które możemy spożywać na świeżym powietrzu.

Z myślą o tych, którzy cenią sobie wspólne celebrowanie posiłków, a także piękno nawet najmniejszych przedmiotów, została stworzona kolekcja Mediteraneo. Ceramika włoska powstała z inspiracji kuchnią oraz klimatem śródziemnomorskim. Już od pierwszego spojrzenia cieszy oko dbałością o jakość wykonania. Linia Mediteraneo składa się z kilku stylizacji, które z pewnością uwiodą miłośników tradycyjnie zdobionej zastawy. Wśród wysokiej klasy produktów ceramicznych znajdziemy m.in.: talerze, filiżanki, miski, półmiski, czy dzbany na oliwę. Każdy z nich ozdabia charakterystyczny wzór zaczerpnięty z kuchni włoskiej. Z kolekcją Mediteraneo wystarczy odrobina świeżych warzyw, by stworzyć włoski, „leniwy" klimat w domowym zaciszu.

Pełna oferta włoskiej ceramiki znajduje się na stronie: http://www.dekoria.pl/offer/group/284


Dekoria.pl - marka ceniona zarówno w Polsce, jak i zagranicą - jest własnością polskiej firmy Franc-Textil Sp. z o.o. Jest to jedno z największych i najnowocześniejszych centrów szycia tekstyliów domowych, produkujących wyroby na zlecenie firm tekstylnych i handlowych z krajów Europy Zachodniej.Od 20 lat specjalizuje się w produkcji wszelkich artykułów tekstylnych oraz rolet rzymskich dla domów, mieszkań oraz hoteli. Od dłuższego czasu w sklepie www.dekoria.pl dostępny jest także bogaty wybór dekoracji oraz mebli.

 

 /źródło - /

 

Poprawiony: wtorek, 29 lipca 2014 20:15