Bambusowo znaczy zdrowo Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
poniedziałek, 21 lipca 2014 12:29

Bambusowo znaczy zdrowo


To, czym przykrywamy dziecko, ma kluczowe znaczenie dla jego zdrowia i komfortu. Delikatna skóra malucha wymaga bowiem specjalnego traktowania.

Bambusowo- bawełniany kocyk z kapturkiem Color Stories ze sklepu www.babymama.pl troszczy się o bobasa jak żaden inny. W czym tkwi jego siła?

 


Od stóp do głów
Kocyki z kapturkiem pokochają maluchy w każdym wieku. Dzięki temu, że kocyk został wykonany z najwyższej jakości materiałów, można nim otulać nawet najmłodsze pociechy. Nie dość, że zapewnia ciepło, wygodę i bezpieczeństwo, jest przytulny i miły w dotyku, to dodatkowo posiada kapturek. Ochrona niemowlaka, a zwłaszcza tak newralgicznej części ciała, jaką jest główka noworodka, jest więc zapewniona.

Piękny i praktyczny
Kocyk z kapturkiem Color Stories zachwyca pięknem i funkcjonalnością. Miękki, jedwabisty, z ozdobnym frędzlem umieszczonym na kapturku, wyróżnia się na tle innych. Tym bardziej, że rośnie razem z dzieckiem, dostosowuje się do aktualnych potrzeb i stale towarzyszy maluchowi podczas odkrywania uroków świata. Niezastąpiony na pogodę i niepogodę, dla tych najmłodszych i tych nieco starszych pociech. Może być stosowany jako zwyczajne nakrycie lub poncho. Jedno jest pewne- warto go mieć zawsze przy sobie. Zwłaszcza, że kocyk jest lekki i nie zajmuje wiele miejsca, a i łatwo jest zadbać o jego czystość. Można bez obaw prać go w pralce i prasować, mając pewność, że kocyk zachowa swoje właściwości.

Zdrowie na pierwszym planie
Skóra dziecka jest delikatna, wrażliwa, skłonna do podrażnień. Dzięki temu, że kocyk Color Stories został wykonany z wyjątkowej tkaniny stworzonej z myślą o potrzebach najmłodszych, której podstawą jest specjalna kompozycja włókien bawełny i bambusa, młodzi rodzice mają pewność, że otaczają maluszka tym, co najlepsze. Nie dość, ze kocyk jest miękki, przytulny i jedwabisty, to także i całkowicie naturalny. Nie powoduje podrażnień i nie uczula. Za to, jak żaden inny, dba o właściwą temperaturę ciała dziecka i zapewnia bardzo dobrą termoregulację. Znakomity na każdą porę roku.

Kocyk bambusowo - bawełniany Color Stories- cena 129,00 pln ze sklepu www.babymama.pl

Wzory do wyboru:
Kocyk bambusowo-bawełniany z kapturem Bamboo Hodie miętowy Color Stories
Kocyk bambusowo-bawełniany z kapturem Bamboo Hodie różowy Color Stories
Kocyk bambusowo-bawełniany z kapturem Bamboo Hodie szary Color Stories

 

/źródło - /


 

Poprawiony: poniedziałek, 21 lipca 2014 12:35