Sposób na zniszczoną sofę
Wpisany przez S.Z   
poniedziałek, 30 czerwca 2014 00:00

Sposób na zniszczoną sofę

Każdego dnia dbasz o to, by wystrój Twojego wymarzonego M olśniewał zaproszonych gości. Skrupulatnie dobrane dodatki, tekstylia w najmodniejszych odcieniach - na pierwszy rzut oka wszystko wygląda dobrze.

Jest jednak mały mankament. Ulubiona sofa, pomimo wielu starań, z czasem zacznie wyglądać mniej estetycznie. Jeżeli sytuacja ta nie jest Ci obca, skorzystaj z porad, jakie przygotowali eksperci Dekoria.pl.

 

Przetarty materiał, odbarwiony kolor czy zadrapana tapicerka - niestety czasu nie cofniesz. Meble wypoczynkowe - szczególnie w miejscach, z których korzystamy najczęściej (siedziska oraz podłokietniki) - narażone są na zniszczenia. Nie oznacza to, że musisz godzić się na tę sytuację, udając, że powstałych zabrudzeń nie ma. Wszelkie niedoskonałości, podobnie jak ty, widzą inni.

Rozwiązań i dostępnych środków naprawczych jest wiele. Zacznijmy od najłatwiejszego, czyli ukrycia defektu pod narzutą lub poduszką. Proste, ale krótkotrwałe. Wystarczy, że ktoś przesunie dodatkowy element dekoracji, by plama stała się widoczna. Załatać dziurę? Czemu nie. Pytanie, czy o to nam chodziło. Łata, przyszyta czy przyklejona, i tak łatą pozostanie. Nowa tapicerka? Tego typu usługę zamówimy niemal w każdym salonie meblowym. Oczywiście sofa będzie jak nowa, niestety sama odnowa mebla jest dość drogim zabiegiem.

Jeżeli żaden z powyższych sposobów nie rozwiązał Twojego problemu, skorzystaj z opcji jaką daje Dekoria.pl. Zdejmowane pokrowce na sofy z oferty IKEA to ponad 100 tkanin, z których możesz uszyć wybrany model przesłony. W ostatnim czasie ofertę powiększono o 17 nowych materiałów z kolekcji Manchester. Linia ta składa się z wysokiej jakości sztruksowych tkanin tapicerskich, które występują w najmodniejszych kolorach.

Pokrowce, nie dość, że wyglądają estetycznie, są łatwe w utrzymaniu. Możemy prać je w pralce, bez konieczność zakupu specjalistycznych środków czystości. Warto także zapamiętać, że Dekoria.pl to jedyny producent tekstyliów w Polsce, który szyje pokrowce na obecne, ale i wycofane modele sof IKEA.

 

/źródło - /


 

Poprawiony: sobota, 28 czerwca 2014 15:27