Wiosenny wyjazd z maluszkiem - składane łóżeczko Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
poniedziałek, 12 maja 2014 11:42

Wiosenny wyjazd z maluszkiem


Nadchodzi czas wiosenno-letnich wyjazdów. A wraz z nim pojawia się pytanie- jak odpowiednio przygotować się do kilkudniowego pobytu z maluchem z dala od domu? Co ze sobą zabrać? Bez czego ani rusz?


Niezbędnik małego podróżnika
Wyjazd z maluchem to nie lada wyzwanie. I nieważne dokąd się wybieracie, ważne, aby być odpowiednio przygotowanym. Zaplecze jedzeniowo- ubraniowo- kosmetyczne to absolutne minimum. Czy wystarczające? Niekoniecznie. Aby czas spędzony poza domem był pełen relaksu, także dla najmłodszego członka rodziny, nie wolno zapomnieć o ulubionych zabawkach. Niezwykle przydatne są również wszystkie te akcesoria, dzięki którym zapewnimy dziecku pełen komfort wypoczynku i na świeżym powietrzu, i w hotelowym zaciszu. O czym mowa? O składanym, multifunkcjonalnym, wygodnym i stylowym łóżeczku Cosi Sleep ze sklepu www.babymama.pl.

Do domu i na podróże
Kompletując wyprawkę dla malucha, dbajmy o jakość i funkcjonalność naszych wyborów. Im bardziej praktyczne rozwiązania wybieramy, tym lepiej. A składane, multifunkcjonalne łóżeczko Cosi Sleep jest tego doskonałym przykładem. Świetnie sprawdza się w domu, jest niezastąpione w czasie małych i dużych podróży- weekendów za miastem, pikników w miejscowym parku czy wakacyjnych wyjazdów. Zapewnia zdrowy, bezpieczny, spokojny sen dziecka w każdych okolicznościach. Multifunkcjonalne łóżeczko Cosi Sleep zostało bowiem tak zaprojektowane, aby zapewnić maluszkowi leżenie w naturalnej i zdrowej pozycji- bez obciążania kręgosłupa i miednicy.

Rozwiązanie na miarę potrzeb
Współcześni młodzi rodzice chętnie sięgają po nowoczesne rozwiązania. Dzięki nim mogą być aktywni i w pełni cieszyć się rodzicielstwem- nie tylko w domowym zaciszu. Są niezależni, często i chętnie spędzają z pociechą czas poza domem. A multifunkcjonalne akcesoria ( m.in. łóżeczko Cosi Sleep) zdecydowanie im to ułatwiają. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że łóżeczko jest prawdziwie funkcjonalne- wygodne w użyciu, przechowywaniu i w transporcie, lekkie, łatwe do utrzymania w czystości, bardzo przytulne, wygodne, zdrowe, zapewniające taki komfort spania jak łóżeczka tradycyjne.

Składane łóżeczko multifunkcjonalne Cosi Sleep - cena: 540 pln ( dodatkowo można zakupić: podstawkę do składnego łóżeczka Cosi Sleep oraz baldachim) Więcej na www.babymama.pl 

Babcia Polka poleca duży wybór łóżeczek i kojców dla dzieci TUTAJ

 

/źródło - /


 

Poprawiony: poniedziałek, 12 maja 2014 11:57