Jaki kocyk dla dziecka? Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
środa, 07 maja 2014 07:57

Jaki kocyk dla dziecka


Jaki powinien być kocyk, którym będziemy codziennie otulać naszą pociechę? Najlepszej jakości. Co to oznacza w praktyce?


Kocyk idealny
Wybór kocyka dla maluszka nie jest ani prosty, ani oczywisty. Czym się kierować, decydując się na zakup tego jednego jedynego? Na co zwracać uwagę? Specjaliści nie mają wątpliwości. Liczy się materiał, z jakiego kocyk jest zrobiony, jakość i staranność wykonania, jego funkcjonalność i design. To właśnie suma tych wszystkich czynników decyduje o wyjątkowości produktu i to właśnie ona powinna nas przekonać do zakupu.

Dobre, bo polskie
Współcześni polscy rodzice coraz chętniej sięgają po rodzime produkty. I bardzo dobrze. Wielokrotnie okazywało się bowiem, że polskie akcesoria dla najmłodszych nie odbiegają jakością od zagranicznych. A nierzadko są od nich zwyczajnie lepsze. Kocyk dla niemowląt I love Poland rozmiar S Lela Blanc potwierdza tę regułę. To niezwykle miękkie i przytulne okrycie dla noworodka dba nie tylko o jego komfort, ale także i zdrowie. Dzięki antyalergicznemu wypełnieniu rodzice mają absolutną pewność, że kocyk nie wywoła żadnych podrażnień na delikatnej i wrażliwej skórze noworodka. A co stoi za najwyższym komfortem spania i wypoczynku w kocykach I love Poland Lela Blanc? Z jednej strony- miękki polar minky, z drugiej- wysokiej jakości, certyfikowana bawełna, a całości dopełnia wykonana z materiału minky, obszywająca całość lamówka.

Najlepsze dla dziecka
Kocyki I love Poland Lela Blanc to najlepszy wybór dla maluszka. Lekki, antyalergiczny, niezwykle przyjemny w dotyku. Świetnie sprawdza się zarówno w łóżeczku, w wózku, jak i w foteliku samochodowym. Zapewnia niemowlętom optymalne warunki do wypoczynku- gwarantuje ciepło, a jednocześnie chroni przed przegrzaniem. A to wszystko dzięki najlepszej jakości, certyfikowanej bawełnie. Całość dopełnia niecodzienny, unikatowy design z wykorzystaniem motywu klasycznego, łowickiego wzoru.

Kocyk I love Poland, tak jak i pozostałe produkty Lela Blanc, są wykonywane ręcznie z najlepszej jakości polskich surowców. Efekt? Absolutna przyjemność i pełen komfort wypoczynku najmłodszych. W antyalergicznych, kolorowych, miękkich kocykach Lela Blanc maluchy świetnie się regenerują, doskonale śpią, nabywają sił na radosne odkrywanie świata.

Kocyki I love Poland rozmiar S Lela Blanc- cena 144 pln www.babymama.pl


/źródło - /

Babcia Polka poleca więcej informacji o kocach, kocykach, narzutach, przytulankach itp. TUTAJ

 


 

Poprawiony: środa, 07 maja 2014 08:12