Wielkanocne zabawy z Bazgroszyt.pl Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
poniedziałek, 14 kwietnia 2014 09:04

Wielkanocne zabawy z Bazgroszyt.pl

Wielkanoc już za chwilę. Z kolorowankami przygotowanymi przez edukacyjny portal dla dzieci Bazgroszyt.pl sprawisz, że będzie jeszcze bardziej kolorowa!


Zastanawiasz się, jak zorganizować dziecku czas przed Świętami? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - koszyczek wielkanocny do zrobienia samemu. W zestawie znajdziesz niezbędne materiały do wykonania unikalnych ozdób wielkanocnych. Co znajdzie się w Twoim koszyczku? Pisanki, zajączek a może palma? Wszystkie te elementy możecie zrobić własnoręcznie z dzieckiem.
Na portalu Bazgroszyt.pl znajdziesz również edukacyjne kolorowanki wielkanocne z mnóstwem ciekawostek. Dzięki nim dziecko będzie się świetnie bawić, zdobywać wiedzę o świecie, a także ćwiczyć grafomotorykę rączki, która przygotuje je do późniejszej nauki pisania.
W Bazgroszycie znajduje się wiele ciekawostek o otaczającym nas świecie, z różnych dziedzin - zwierzęta, rośliny i inne, dzięki czemu dziecko zdobywa nową wiedzę. Lepiej ją także zapamiętuje, ponieważ kolorowaniu towarzyszą emocje oraz zabawni Kredko- bohaterowie: Kredzia, Rysek i Kolorozaurus.

 

Bazgroszyt. Ręka rysuje, główka pracuje!
Bazgroszyt.pl to serwis edukacyjno – rozrywkowy dla dzieci 3-8, który rozwija, uczy i bawi poprzez twórcze rysowanie. Daje w ten sposób dziecku wiele korzyści: rozwój wyobraźni, poszerzanie wiedzy o świecie i ćwiczenia grafomotoryczne. Bazgroszyt proponuje sposób na naukę wiedzy przedmiotowej, takiej jak matematyka, logiczne myślenie, czy język angielski – poprzez rysowanie – lekko i z wyobraźnią.
Serwis oferuje autorskie materiały do nauki pisania, ćwiczenia rozwijające grafomotorykę rączki, ponad 500 otwartych kolorowanek, edukacyjne gry i aplikacje. Dzieciom w poznawaniu świata towarzyszą sympatyczni kredko-bohaterowie: Rysek, Kredzia i Kolorozaurus. Treści na serwisie są tworzone we współpracy z ekspertami i rodzicami. Bazgroszyt wykorzystuje idee EduTainment, czyli nauki przez zabawę i jest bezpiecznym i twórczym miejscem dla dzieci w internecie. Skoro rysowanie to frajda, to nauka przez rysowanie może być tylko jeszcze większą frajdą.

www.bazgroszyt.pl 
www.facebook.com/mowimyobrazami 
www.facebook.com/bazgroszyt 

 

/źródło - Animade PR/


 

Poprawiony: poniedziałek, 14 kwietnia 2014 09:16