Hopla dla zdrowia - nowe centrum rehabilitacji dla dzieci we Wrocławiu Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
poniedziałek, 17 marca 2014 14:02

Hopla dla zdrowia – nowe centrum rehabilitacji dla dzieci we Wrocławiu


Nie ma nic ważniejszego dla rodzica, niż zdrowie jego dziecka. Niestety bywa jednak tak, że już od pierwszych dni życia najmłodsi muszą zmagać się z ciężkimi schorzeniami. To właśnie dla tych małych wojowników i ich opiekunów powstało we Wrocławiu nowe Centrum Rehabilitacji Dzieci Hopla.

Tu każdy maluch może liczyć na profesjonalną pomoc, a rodzice na wsparcie oraz fachową poradę.

 

 Indywidualne zajęcia gimnastyki korekcyjnej to doskonały sposób na skorygowanie wad postawy u dzieci

Fot.Centrum Rehabilitacji Dzieci Hopla

Dla dobra najmłodszych
W lutym tego roku we Wrocławiu przy ulicy Płońskiego 31 (Leśnica) otwarte zostało Centrum Rehabilitacji Dzieci Hopla. Jest to nowoczesna i bogato wyposażona prywatna placówka rehabilitacyjna. Zakres jej usług jest bardzo szeroki i obejmuje zarówno fizjoterapię, logopedię i neurologopedię, masaże rehabilitacyjne, gimnastykę korekcyjną, porady dietetyczne, jak i pedagogikę specjalną. Dzięki tak dużym możliwościom terapeutycznym, rehabilitanci mogą podejść do małego pacjenta kompleksowo i na miejscu całościowo zadbać o jego zdrowie. Niewątpliwie największą wartość nowej placówki stanowią jej pracownicy.

W Centrum Rehabilitacji Dzieci Hopla zatrudnieni są najlepsi specjaliści, odznaczający się dużym doświadczeniem i bogatą wiedzą. Rehabilitantów oprócz wysokich kompetencji wyróżnia także odpowiednie podejście do dzieci oraz znajomość specyfiki pracy z maluchami. Wielkie znaczenie ma dla nich zarówno profesjonalne poprowadzenie terapii, jak i stworzenie wesołej, rodzinnej atmosfery, która będzie temu towarzyszyć. Co ważne, w placówce duży nacisk kładzie się także na edukowanie rodziców. Ludzie posiadający chore dziecko często mają sporo pytań i wątpliwości dotyczących schorzeń, z jakimi zmagają się ich maleństwa oraz metod ich leczenia.

 
 Zajęcia z logopedą to nie tylko ciężka praca, ale takżę dobra zabawa. Fot.Centrum Rehabilitacji Dzieci Hopla.

W centrum Hopla zawsze znajdzie się specjalista, który chętnie udzieli profesjonalnych porad oraz wsparcia, obdarzy ciepłym słowem. W ramach terapii nauczy także opiekunów, jak prawidłowo pracować z dzieckiem w domu, co w znacznym stopniu przyśpieszy proces rehabilitacji. Dodatkową zaletą placówki jest jej lokalizacja. Centrum Hopla mieści się w Leśnicy, przy ulicy Średzkiej, dzięki czemu rodzice mieszkający w zachodniej części Wrocławia nie muszą już jeździć ze swoimi pociechami do centrum miasta. Szybki i wygodny dojazd sprawia, że podróż na rehabilitację przestaje być męcząca, a czas, który wcześniej trzeba było spędzić w samochodzie, będzie można spożytkować w inny, lepszy sposób.

Centrum Rehabilitacji Dzieci
Ul. Płońskiego 31/5
54-002 Wrocław
Tel. 792 111 510
www.hoplacrd.pl  
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.